Mirka Pikolová - modelka, tanečnice, influencerka

Archiv Mirky Pikolové
Archiv Mirky Pikolové

4.7.2023  8:05

Modelka, tanečnice a influencerka Mirka Pikolová

"Myslím, že to, jaká jsem uvnitř, je na mně výjimečné"

Mirka Pikolová je známá hlavně díky své účasti na Miss České republiky, kde si v roce 2019 vybojovala místo 3. vicemiss. Také soutěžila v reality show „Love Island“ se začala věnovat naplno modelingu. Okrem modelingu , v kterém je „doma“, se věnuje i online prací tzv. influenceringu a tancování . Mirka nám poskytla rozhovor, kde prozradí něco ze svého života.

Ahoj, jsme rádi, že sis ve svém nabitém programu našla chvíli na rozhovor. Co tě aktuálně nejvíce vytěžuje?

Momentálně asi nejvíc dělám focení a přehlídky. Když mám chvíli čas, věnuji se influencerství. To jsou moje hlavní činnosti. Teď jsem zrovna na cestě do Německa, kde působím také.

Baví tě být influencerem? Co přesně si pod touto prací představuješ?

Tahle práce je úžasná. Ten, kdo se tím může živit má velké štěstí. Můžete zde uplatňovat svou fantazii a kreativitu a co je hlavní – není tak časově náročná jako normální práce. To však rozhodně neznamená, že by na tvorbu kvalitních příspěvků stačilo pár minut denně.

Jakým způsobem spolupracuješ v rámci sociálních sítí s firmami?

Zpočátku jsem s firmami spolupracovala na základě barterových obchodů. Za tvorbu reklam jsem si mohla nechávat produkty. Časem se to ale změnilo. Vybudovala jsem si velkou základnu fanoušků, která neustále roste a dostala jsem se do povědomí lidí v showbyznysu. Nyní už se věnuji primárně placeným spolupracím a reklamy zadarmo tvořím jen výjimečně.

Vnímáš sama sebe spíše jako modelku, tanečnici, nebo influencerku?

Uff, já jsem asi takový balíček  3in1. Dělám od všeho něco. Od malička tančím, pak přišel modeling, občasné herectví a nakonec i infuencering.

Jaké máš aktuálně vztahy s ostatními účastníky Love Islandu?

Nevídáme se. Každý teď jdeme svou cestou. Třeba přijde čas, kdy se s někým potkám.

Spousta lidí obdivuje to, jak máš zdravé vlasy. Zajímalo by mě, jak se o ně staráš?

Moc děkuji. Svým vlasům dávám tu nejlepší možnou péči. Samozřejmostí je pravidelné používání šamponu a kondicionéru. Někdy také aplikuji masku nebo sérum pro růst vlasů. Začala jsem navštěvovat kliniku , kde mi ošetřují pokožku hlavy, která je v rámci kvality našich vlasů klíčová. Dále používám vitamínové doplňky na vlasy Bloom Robbins.

A jak se staráš o svou pleť? Co bys doporučila používat ostatním ženám?

Každý má jinou pleť a tak i její citlivost. Je na každém, aby zjistil, co mu nejvíce sedí. Co sedí mně, nemusí sedět vám, protože moje pleť je nadměrně citlivá. Jediné, co už od malička používám pravidelně, je krém Nivea. Vždy jsem měla čistou a hladkou plet, s péčí jsem to tedy nikdy nepřeháněla. Méně je někdy více. Někdy si ale dopřeji peeling nebo nanesu olejíček pro hydrataci nebo proti stárnutí.

A jak vypadá tvůj jídelníček?

Jím tak, abych se cítila dobře Mám ale dny, kdy si dopřeji vše, na co mám chuť. Například dnes jsem měla ovesnou kaši s malinami,  následně Kinder Bueno a těstoviny s kuřecím masem a později dva rohlíky. Když mám čas, chodím cvičit, díky čemuž si můžu dopřávat o to více.

Čím jsi podle tebe odlišná oproti ostatním ženám?

Zajímavá otázka. Každý je jedinečný a zajímavý takový, jaký je. Myslím, že to, jaká jsem uvnitř, je na mně výjimečné Co se týče vzhledu, možná působím vcelku exoticky. Rozhodně se necítím na Češku.

Moc děkuji za rozhovor a přeji hodně úspěchů!

Děkuji , nápodobně. 

Rozhovor připravil Karol Kotlar

Korektura: Jakub Janiček

Foto: archiv Mirky Pikolové


Talentovaná umělkyně Luna Isis: „Co mi nevyhovuje, je kopírovat již jednou zkopírované.“

foto Honza Horák
foto Honza Horák

Jakub Janíček, 8:09 23.6.21

  Slyšeli jste již o české výtvarné umělkyni Luně Isis? Pokud jste se s tímto jménem setkali poprvé a rádi se obklopujete originálními, avšak zároveň velmi elegantními uměleckými výtvory, měli byste rozhodně zbystřit.

Jak sama Luna řekla při příležitosti její vernisáže v Praze: „Co mi nevyhovuje, je kopírovat již jednou zkopírované.“ 

A to skutečně plní – její porcelán i obrazy zaručeně rozpoznáte od jiných výtvorů. Čiší z nich elegance, ženskost, vzdušnost a díky typickým zlatavým prvkům i ta správná dávka luxusu. 

Cesta k pochopení vlastního vědomí

Tvorbě výtvarného umění se Luna věnuje již od svých pěti let a svou lásku k němu stvrdila i studiem umělecké školy. Kreativní činnost vnímá jako nástroj k pochopení vlastního vědomí, uzdravení starých ran a traumat a tím i lidstva jako takového.

Jan Zeman, kurátor Luniny výstavy z roku 2019, její umění popsal jako poháněné touhou vytvářet harmonii, pozitivní energii a ochraňovat lidi před zlem. Při své tvorbě využívá archetypy symbolizující mužský a ženský princip. Čiší z ní moudrost a často i prvky, které působí skoro až mytologicky.

Při pohledu na tvorbu Luny Isis na vás zkrátka dýchne vřelost, smyslnost a pozitivní energie. A právě takovou atmosféru díla vyzařují i do prostředí, v němž se nacházejí. Je téměř jisté, že Lunina tvorba se vám jen tak neokouká a naopak na vás při každém pohledu zapůsobí zcela odlišně.

 

foto Honza Horák

Osmany Laffita - módní návrhář, který svoje kolekce předvádí v New Yorku, Paříží, Miami, je uveden v Who is Who 21. století za své zásluhy české módě.

Foto: Linda Orlik
Foto: Linda Orlik

Bymodels, 7.5.21 8:00

Od našeho posledního rozhovoru uplynuly čtyři roky, co se u Vás za tu dobu změnilo?

Čas letí, když se člověk baví. Od našeho posledního rozhovoru jsem o čtyři roky starší. A protože mě proces stárnutí fascinuje a protože mi lidé kolem mě říkají, že na svůj věk vypadám dobře, založil jsem vlastní kosmetickou řadu s názvem Asombroso. To mi zabralo hodně času. Vyrábíme pleťovou a tělovou kosmetiku, ale přinesli jsme také 2 parfémy pro muže a pro ženy. Asombroso a The Dream. A pak zcela nová řada 7 bio olejů. Vedle řady kosmetiky jsem přinesl na trh také optické brýle a sluneční brýle „osmany Laffita Eyewear“. Opět pro muže a pro ženy. Jsem velmi hrdý na oba projekty.

A pak samozřejmě pokračujeme v módě. Móda je moje vášeň. Takže, jak vidíte, byl jsem hodně zaměstnaný.

 Jaký dopad na Vaši tvorbu měla pandemie? 

Jsem optimistický člověk. Když se život stane obtížným, musíte se přizpůsobit novým podmínkám. Tak jsem to udělal. Přizpůsobil jsem se. Je zřejmé, že zákazníci nebudou kupovat plesové šaty, pokud jsou všechny plesy zrušeny. To ale neznamená, že si nekupují jiné oblečení. Takzvaná pandemie mě moc neovlivnila.

Fota "LUPEFOTO"
Fota "LUPEFOTO"

Co bylo impulzem rozšířit módní značku o další produkty?

No, musím říci, že postupujeme podle našeho obchodního plánu, takže nové produkty jsou plánovaným rozšířením naší činnosti. Nejsem přesvědčen, že Covid v tom provedl nějaké změny.

Foto: LUPEFOTO
Foto: LUPEFOTO

Plánujete, po rozvolnění, akce a přehlídky? Na co se můžeme těšit?

Dělám módní přehlídky od své první kolekce od podzimu roku 1999. Takže ano, pokračuji ve svých přehlídkách. Některé během Czech Fashion Week, některé soukromé pro mé zákazníky.

Na sociálních sítích máte krásná fota zahrádky, zahradničíte oba?

Guy nesnáší práci na zahradě, dal by všude beton :). Já naopak miluji zahradničení. Kdybych nebyl couturier, byl bych zahradníkem. Děkuji za kompliment. Také si myslím, že moje zahrada vypadá hezky :).

A na závěr, vypadáte skvělé, máte nějaké tajemství :)? 

Moje odpověď by samozřejmě měla být, že vypadáte dobře, pokud se o sebe staráte. To zahrnuje i to, jakou kosmetiku používáte a jak je kvalitní. Ale také věřím, že váš obličej je odrazem stavu Vaši mysli. Zda jste šťastní nebo ne. Podívejte se, každý má problémy i já mám mnoho problémů, to ale neznamená, že budu celý den v depresi. Nacházím řešení a nedovolím, aby problémy zničily můj život a domnívám se, že to je vidět na mé tváři. Vidíte, že jsem šťastný člověk. Šťastní lidé vypadají mladší než ti nešťastní.

Osmany Laffita Eyewear, fotograf  KONSTANTIN SHADOVPure BIO - Jojobový olej, 100ml
Pure BIO - Mandlový olej, 100ml
Pure BIO - Meruňkový olej, 100ml
Pure BIO - Moringový olej, 100ml
Pure BIO - Makadamiový olej, 100ml

IVETA MAUREROVÁ - Miss České republiky 2018, modelka, modelrátorka, herečka.

 Foto archiv modelky.
Foto archiv modelky.

Redakce Bymodels

19.4.2020   7:00

Iveta Maurerová vyhrála v roce 2018 Miss České republiky, je krásná, talentovaná a pracovita. Zeptali jsme se jak se dostala k modelingu, k soutěži a čemu se věnuje dnes. 

  S modelingem jsem začala v 15 letech. Bude to znít jako klišé, ale je pravda, že to byl už od malinka můj sen. Jako malá jsem sledovala každý rok soutěže krásy a usínala s plastovou korunkou na hlavě :D A já jsem si řekla, že si ten sen splním. Začínala jsem úplně od nuly, neměla jsem žádné kontakty, zkušenosti, nic. Nejprve jsem se tedy hlásila do menších soutěží krásy, nafotila si portfolio, začala spolupracovat s několika modelingovými agenturami. Nabírala jsem postupem času víc a víc kontaktů a zkušeností. V roce 2018 se mi do světa modelingu otevřely dveře úplně, protože jsem se stala vítězkou Miss České republiky. Dostala jsem skvělé zakázky na reklamní a billboardové kampaně, účastnila se těch nejprestižnějších přehlídek v tuzemsku, reprezentovala naši republiku na světové soutěži v Číně. Zároveň jsem také započala svoji další cestu za snem a tím je moderování. Nejprve jsem se stala moderátorkou pro Miss České republiky, ale postupem času přišly i další nabídky od dalších klientů a firem. Myslím si, že když něco člověk opravdu chce, tak si za tím má jít, bojovat o svoje sny a nenechat se ničím a nikým zmást ani shodit dolů.

Foto: Instagram
Foto: Instagram

Vypadáš úžasně a jsi vždy usměvavá, jak to děláš?

Moc děkuji za kompliment, ale také není každý den růžový. Já se chci především cítit dobře, jak psychicky, tak fyzicky. Co se týče fyzické stránky, snažím se hodně cvičit, beru to jako relax. Momentálně mi hodně chybí otevřená fitka, ale přizpůsobila jsem se a cvičím doma. Také jsem začala boxovat, krásně to vyčistí hlavu. Snažím se myslet pozitivně a nikdy si nepřipouštím, že něco nejde. Když se chce, jde všechno. Chci rozdávat úsměv, protože vím, že se mi pak vrací a to mě dělá šťastnou.

Víme, že studuješ VŠ. Je náročné skloubit práci se studiem?

Všechno je o prioritách. Když jsem s modelingem začínala, řekla jsem si a nastavila si to tak, že škola je zkrátka důležitá, a že studovat chci. Tudíž jsem školu nechtěla žádným způsobem zanedbávat. Neměla jsem žádné individuální studium, i tak jsem to vše stíhala. Samozřejmě občas to bylo na střední těžší a jelikož pocházím ze Znojma, tak dojíždění za modelingem a znovu do školy bylo občas nelehké skloubit, ale vždy jsem to udělala tak, aby mi časově vycházelo obojí. Teď na VŠ je to naprostá pohoda. Mám skvělý rozvrh, který si můžu vždy sama nastavit, školu mívám jen na 2 nebo 3 dny. Navíc jsem od Prahy kousek, takže nikam daleko nedojíždím. Vždy, když mám zkouškové, se zkrátka učím a práci moc nepřijímám. Chci to mít všechno rychle za sebou, protože vím, že pak budu zas mít dlouhé prázdniny a budu se moci věnovat mým snům

Už rok prožíváme dobu pandemie, jak to ovlivnilo tvůj život?

I přesto, že nás všechny od minulého roku potkala velice nepříjemná a kritická situace a většinu času jsme všichni trávili doma, za rok 2020 se toho v mém životě odehrálo opravdu hodně. Pandemie samozřejmě ovlivnila i můj pracovní život a moje sny. Můžu říct, že mi moje práce opravdu chybí, ale na prvním místě je samozřejmě zdraví lidí a musíme jen doufat, že vše bude brzy v pořádku! Minulý rok jsem dostala roli v kriminálním seriálu Hlava Medúzy a také v seriálu Slunečná, což pro mne byla obrovská zkušenost a kariérní posun. Stála jsem po boku významných herců a umělců, například Jiřího Dvořáka, Jitky Čvančarové, Vilmy Cibulkové, Maroše Kramára a dalších, byla to velká čest pro mě. Co se týče modelingu, v létě, kdy byla situace v rámci pandemie příznivější a omezení zde téměř nebyla, proběhly některé módní přehlídky. Zúčastnila jsem se například jedné z nejprestižnějších módních přehlídek v ČR a to Czech Fashion Weeku 2020, který proběhl v Teplicích. Módní kousky návrhářů byly opravdu nádherné. Co se týče moderátoství, miluji tuto práci a stále se jí chci věnovat a posouvat se, ale momentálně ji kvůli omezením dělat nemohu. Minulý rok jsem měla tu čest moderovat veškeré akce pro soutěž Miss České republiky, za což jsem opravdu vděčná. Moderovala jsem také premiéru módní přehlídky Made in Jablonec 2020 nebo velkolepou výstavu Křehká Krása. Ostatní nabídky na moderaci se mi bohužel zrušily. Nyní mám jen občas nějaká reklamní focení či natáčení. Kulturní život teď prostě zanikl.

Jaké máš plány, až se vše vrátí do normálu a co by si poradila začínajícím modelkám?

V první řadě půjdu do fitka, do solárka, do nákupního centra nebo do kina :D, je to už všechno tak dlouhé, že si snad ani nedokážu představit, že bychom mohli jít normálně do restaurace třeba jen na kávu. Takže na tohle vše se velice těším.. Samozřejmě co se týče práce, určitě se chci do všeho znovu naplno vrátit. Jsem člověk, který se musí stále posouvat, nesnesu, když stojím na místě a nemohu se všestranně seberealizovat. Nyní dokončuji bakalářské studium na VŠ Univerzita Pardubice, mám spoustu práce s psaním bakalářské práce, čeká mne zkouškové a následně státnice, takže se alespoň snažím využívat tuto situaci k tomu, že mám hodně času na studium. Až se vše vrátí do normálu, opět se to budu snažit vše rozjet jak v modelingu, tak v moderaci na tisíc procent. V první řadě se připravit na to, že to není vždy jen jednoduché. Já sama jsem tomu obětovala všechno - čas, energii, přátele, čas s rodinou a další. Člověk na sobě také musí stále pracovat. Mnohokrát třeba i něco nevyjde, například nějaký casting, ale je důležité se nikdy nevzdávat. Poradila bych hlavně to, ať jsou sami sebou, věří si a jdou si za svým.

Za tým Bymodels moc děkujeme Ivetě Maurerové za rozhovor a přejeme mnodo falších úspěchů.

19.4.2021 v Kralupech n- Vl. 


Jay Channel, manažer, kouč, odborník na obchodní vztahy

autor článku Mgr. Liliana Poláková 7.4.2021 15:51

 Jednou z jeho vášní je pomoc s propagací začínajících umělců. Jay je sám milovníkem umění, a proto si užívá důvěry a spolupráce se začínajícími umělci z celého světa a nejen to, podporuje i galérie s uměním. Zaměřuje se na marketingové, cenové a prodejní strategie. Vzácné je, že vše zadarmo, jediné, čím ho potěšíte je, když mu darujete umělecké předměty, které putují do jeho dvou charitativních skupin. První je zaměřená na pomoc svobodným matkám, druhá právě na podporu umělcům.

 S Jayem jsme měli tu čest se setkat osobně, v jeho tehdy útulné kavárně na Smíchově. Tam jsme se cítili jako doma, knihovna se spoustou zajímavých titulů, klavír, zurčící vodopád v růžku, a hlavně klidná a přátelská atmosféra. Osobně nám připravil kávu a dlouho jsme si povídali o všem možném. Co nás na první pohled zaujalo, bylo to, že Jay je skromný, pokorný a velmi přátelský. Klidně vyprávěl o svém příběhu, o tom, jak se ocitnul v Česku, neměl lehké začátky ale svojí bezprostřední povahou a skutečnou snahou pomoci, si získal spoustu přátel a dnes jeho společnost vyhledávají i známé osobností.

Proč se rozhodl pomáhat? Byly doby, kdy sám potřeboval pomoc ostatních a ví, jaké to je, ocitnout se sám. Každopádně tyto doby jsou nenávratně pryč a spolupráci s ním otevřete novou životní nebo obchodní kapitolu, lepší kapitolu. Poradí, povede a pomůže se posunout o stupeň výš přirozenou a nenucenou formou.  Prezentuje talent a kreativitu začínajících umělců efektivním a produktivním způsobem.

 Pro dosažení výše uvedených cílů spolupracuje s institucemi Evropské unie a místními samosprávami, univerzitami, soukromými finančními institucemi, nadacemi a jednotlivci.

 Je v procesu zahajování  projektů v České republice, Malajsii, na Bali a v Singapuru, a jak říká: „pokud to čas dovolí, ve zbytku světa ...“

 Také nabízí své služby, jako neplacený hostující řečník a lektor, ve výše uvedených oblastech, univerzitám a vládním oddělením, aby jim pomohl lépe porozumět sociálním problémům svobodných matek. Těm zajišťuje podporu, bydlení, vztahové poradenství a finanční nezávislost, které potřebují nejen k přežití, ale také k prosperitě.

 A to není všechno, rovněž nabízí rady majitelům soukromých domů a podnikatelům, jak mohou zvýšit energii ve svých kancelářských prostorech a domovech, aby přilákali více harmonie, prosperity a úspěchu do svých podniků a vztahů.

Jay je kreativní člověk, se srdcem na pravém místě.


Instruktor Fitdance pro děti

admin 2.4.2021 

Poslední rozhovor jsme měli před rokem. Co se změnilo od té doby?

Od posledního rozhovoru pro Váš magazín se pár věcí změnilo. 

Ano, jaké třeba?

Tak například, upustil jsem od lekcí s dospělými a soustředil jsem se na taneční lekce Fitdance pro děti.  Nejprve jsem měl klasické hodiny ve fitness centrech, zhruba 2 x týdně, pak jsem se zaměřil na vlastní kroužky. Představte si, že k Vám přivedou dítě, je stydlivé, miluje tanec, ale nedokáže se „odvázat“, po prvním čtvrtletí to stejné dítě přijde na hodinu, je sebevědomé, spřátelí se s kolektivem, taneční kroky ovládá na jedničku a už nemá žádnou trému. Naopak, těší se na každou další lekci a aktivně se účastní různých tanečních soutěží. Vidíte tu změnu k lepšímu a říkáte si, děláš správnou věc. Dětí je třeba vést od mala, byť by se mnou možná někdo nesouhlasil, ale já to vidím tak. Třeba dítě předškolního věku nemá problém se později začlenit do kolektivu.

To je hezké, zároveň ale práce s dětmi je náročná, nebo se pletu?

Náročná, to asi je, ale vy se musíte chovat tak, aby to dítě získalo Vaši důvěru a cítilo se dobře na hodinách tance. A to je trošku náročnější. Aby se dětí cítily dobře na Vašich lekcích, musíte být sám trochu jako dítě, to znamená, nemůžete být jen přísní. Třeba vidíte, že dítě neovládá všech, dejme tomu, pět kroků ale jen jeden, tak za ten jeden ho musíte pochválit, motivovat ho, protože v tu chvíli vidíte, že si začíná věřit, řekne si, umím jeden, ty ostatní se přeci naučím také.

Takže všichni dětí zůstávají nebo se stává, že někdo odejde?

Párkrát se stálo, že rodiče přivedli syna nebo dceru na kroužek, protože sami mají rádi tanec a chtějí, aby jejich ratolest tancovala, ale když dětí nemají ani ten nejmenší vztah k tanci, chtějí se například věnovat fotbalu, kreslení, nevím, pak to nemá smysl. To se ale pozná hned, v průběhu, řekněme, dvou – tří lekcí, pak si s rodiči promluvím a řeknu, že to bohužel nemá smysl. Ale takové případy jsou ojedinělé.

Řekl jste, že dětí je třeba vést. Mnoho rodičů má ale jiný názor.

Ano, to je pravda, pár se najde. Ale, třeba když jsem působil v Německu, byl jsem fascinován tím, že tam začínají cvičit s dětmi od narození, vlastně ještě v době těhotenství. Různá cvičení pro nastávající maminky, potom, po narození potomka, maminky cvičí, dítě mají u sebe, dále nastupuje cvičení pro batolata a tak dále. Zkrátka rozvíjejí v dětech cit pro zdravý pohyb, pro to, aby se začlenily do kolektivu ostatních dětí a hlavně, když je dítě větší, vedou ho k tomu, aby nebylo sobecké, aby bylo hodné na ostatní a tím je, sice nenucenou formou, ale vedou. Samozřejmě musíte dát dítěti prostor, aby se projevilo, naznačilo nebo přímo řeklo, jaký sport preferuje, když nemá taneční vlohy, tak mu je nevnutíte. Tak to prostě je.

Na tom něco bude. Teď se zeptám, jak trénujete teď, v době koronaviru. Vlastně už skoro rok nemůžeme do fitness centra.

Je to těžké. Dětí zůstaly zavřené doma, nemohou do školy, nemohou na kroužky, což chápeme, s tím nic neuděláme, ale snažím se dávat online lekce, aby nezapomněly kroky, aby si zatancovaly. Samozřejmě, že to není stejné, jako na klasické lekci ale musíme přečkat toto nepříznivé období a těšíme se, až se otevřou fitness centra. Také je možnost tancovat venku, na čerstvém vzduchu, snad od poloviny dubna už to možné bude.

To bychom si všichni přáli. A poslední otázka, co plánujete, až se rozvolní, nějaké novinky?

Novinkami bych to zrovna nenazval :), plánuji nebo vlastně chci navázat na příměstské dětské tábory, které pořádáme s kolegy a také taneční lekce Fitdance pro dospěle, zájem je velký a to mě moc těší. Tanec je můj život a mám radost, když ostatní to vidí stejně.

Tancem vyjádříte pocity, emoce, není třeba zbytečných slov. Ve chvíli, když si pustím taneční, dobrou hudbu, jsem v jiném, v mém světě :) .

Děkujeme za rozhovor a těšíme se na další, třeba dřív než za rok :)

Také se těším a přeji všem pevné zdraví a mnoho sil. Spolu všechno zvládneme.


 admin 4.4.2021 9:41

   Velikonoční svátky

   Velikonoční svátky máme spojené s příchodem jara. Nejdůležitějším symbolem Velikonoc jsou       kraslice. Symbolizuje zrození, nový život. Beránek je symbolem naděje.

 Proč slavíme Velikonoce?

 Nejvýznamnější svátek u křesťanů – oslava zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Věří, že život nekončí smrtí   a že hrob není posledním místem, věří v život věčný.

 U nás jsou Velikonoční svátky spojené s nákupy, obchody se předhání v nabídce různých symbolů:   zajíčků, beránků, kraslic, věnečků, květin.

 Prastará tradice hodování a pomlázka je spojená s pověstí, že dívky mají být na Velikonoce vyšlehány,   aby zůstaly celý rok zdravé a uschovaly si plodnost.

 Nejznámější  koledou je: „ Hody, hody doprovody,  dejte vejce malovaný, nedáte- li malovaný, dejte   aspoň bílý, slepička Vám snese jiný…“.

 Hospodyňky se připravují na velikonoce jarním úklidem a pečením mazanců a na setkání s přáteli a   rodinou.

Ať již dodržujete tradice nebo máte Velikonoční svátky spjaté s bujarými oslavami nebo v kruhu rodiny, přejeme aby se vydařily a abychom na chvíli zapomněli na událostí posledního roku a udrželi v sobě víru a naději, že co nevidět budeme opět šťastní a svobodní.


Karol Kotlár, profesionální tanečník, model a herec.  Exkluzivní rozhovor.

Kategorie: Osobnost

zveřejněno 12.4.2020

17:28

Foto: Lukáš Kimlicka &Halime all Sarrag

 Karol Kotlármodel, profesionální tanečník reggetonu a kubánské salsy, vítěz soutěže Mistr supranational Slovakia 2016.

 Krásný a talentovaný mladý muž z Bratislavy, špičkový tanečník a úspěšný model nám poskytnul exkluzivní rozhovor. 

 

Řekni nám něco o sobě. Jak jsi se dostal k tanci, modelingu, ke světové soutěži?

 

Moje začátky v modelingu byly spíš přirozené, žádné prošení se o začátek nebylo. Když jsem tancoval v TV, oslovilo mě více agentur, návrhářů a fotografů. V té době vzniklo nafocení booku, který mi nafotil známý návrhář a fotograf Lukáš Kimlicka spou s Halime all Sarrag.

Vůbec jsem nevěděl co se děje a jaký to bude mít dopad. Věděl jsem, že fotím fotky a maximálně kam je dám, bude facebook nebo Instagram. Netušil jsem a hlavně jsem si neuvědomoval, že to je profi focení na reklamu samého sebe. Až když se začaly hrnout nabídky na přehlídky nebo focení, začaljsem si uvědomovat, co se skutečně začalo dít.

 

Vystudoval jsi taneční konzervatoř.  Jaké máš vzpomínky na studium? Bylo náročné?

 

Ano, vystudoval jsem 8 letou taneční konzervatoř. Studim bylo náročné, obzvlášť, kdy jsem jako malé dítě studoval víc a déle než moji vrstevníci. Škola nám začínala v 6:50 a končil jsem i v 18:30 a podobně. Celý den umělecké hodiny plus normální základní učení, jako jinde na školách. Školu jsem měl rád, měl jsem fajn partu. Asi bych si školu nezopakoval ale jeden den s mými spolužáky ano (úsměv).

Vystupuješ i v kabaretu

 

 Po příchodu do Prahy jsem našel na internetu konkurz do Czech Cabaret Show a tak jsem to zkusil. Pamazuji si, že na konkurzu mi to nějak nešlo, nemohl jsem se soustředtit, nemohl jsem se chytit choreografie od choreografky Feliciti. Nakonec mi přišel email, že mě vzali a byl jsem moc rád, protože koncept tanec a hudba, do toho kabaretní styl miluji. Momentálně působím v Royal divadle v Praze a naše show se rozrůsta a myslím si, že si mohu dovolit říci, po mnoha letech zkušeností a cestování, že tato show je na vysoké úrovní a hlavně nejsme pracovníci, jsme velká rodina.

 

Nejsi jen tanečník ale i model. 

 

Na 100 % jsem si jistý, že jsem v prvé řadě tanečník. S modelingem jsem začal moc brzo. Mám za sebou větší množsví přehlídek a focení, reprezentval jsem Slovensko na světové soutěži Mistr supranational wolrd. Tam jsem se umístil na 10 místě ze 45 soutěžících a pote jsem tak nějak skončil s modelingem, i když mi chodily nabídky, rušil jsem je. Měl jsem vycestovat do Indie, jako tvář jedné známé velké značky, také na Fashion week,  dokonce agentura v Londýně mi nabídla zastoupení, ale moje tvrdohlavost řekla všemu „NE, NEJSEM PŘIPRAVENÝ“. 

Foto: Lukáš Kimlicka &Halime all Sarrag

 Pro dráhu modela jsem byl oslovený, je pravda že mě od malička modeling lákal a chtěl jsem to zkusit. Chtělo by to víc zapracovat a být vidět. Výhodou tanečníka v modelingu je určitě catwalk, držení těla a přirození chování při focení.

 

Úspěšně jste prošel online castingem a stal si se novou tváři Modeteam eventagentur Dresden.

 

Ano, jsem rád, že mužů zkusit modeling za hranicemi. Je to zajímavý koncept a těším se na spoustu zážitků.

 

Máš slušně našlápnuto v tak mladém věku, někomu se to nepodaří za celý život.

 

To slyším často, ale jediné co vím je, že musím makat, protože to se odráží na výsledcích.

 

Mluvil si tom, že se chystáš působit v Německu nejen jako model ale i instruktor a choreograf tance. Jaké styly budeš vyučovat?

 

Zkusím to s tanečními styly, kterým se věnuji, je to salsa a reggaeton, latino fit pro ženy a muže.

Vlastně styly, kterým mě naučil Mario Lopez v Bratislavě, vše co o tomto stylu vím, mě naučil on. S moji sestřenici Silvou, která je výborná tanečnice, bychom chtěli rozšířit svoje umění v Německu, aby lide o tom věděli a měli motivaci k pohybu a tanci.

 

V Praze také působíš, jako taneční choreograf?

 

Do Prahy jsem přijel za tancem, novými začátky. Neříkám, přátele a rodina mi neskutečně chybí, každý den na ně myslím… Jako choreograf v Praze jsem působil ze zpěvákem Janem Bendigem, kdy jsem připravoval choreografii pro děvčata.Také jsem spolupracoval s Elis Mráz. Jako choreograf do budoucna určitě v Praze, chtěl bych si založit vlastní kurzy, jen momentálně je málo času (úsměv).

 

 Star dance, tam si byl tanečním partnerem Kristiny, slovenské zpěvačky. Jak dopadla soutěž?

 

Ano, tancoval jsem se zpěvačkou Kristinou. Byla to moje největší, a v mladém věku, nejtěžší zkušenost, co se týče náročnosti tréninku, choreografií a jak mě celkem vnímalo okolí.

Byl to ale nejlepší zážitek a zkušenost, jakou jsem měl. Klidně bych se od této soutěže vrátil ještě jednou (úsměv).

 

Jsi mladý, krásný, talentovaný muž, máš před sebou slibnou kariéru. Co by si poradil začínajjícím tanečníkům a modelům?

 

O děkuji za pěkný titul (úsměv). Doporučil bych jim ať na sobě hodně pracují, ať se nevzdávají a a vše, co chtějí ať dělají, možná úspěch nepřijde hned, ale časem se ukáže, že to, co si zamanuli, přichází. A hlavně ať jsou sami sebou a na nic si nehrají.

V umění je důležitá pokora a tvrdá dřina, nic nepřichází jen tak…

 

 Tvoje největší přání?

 

Vzhledem k tomu, že pracují i jako učitel ve školce v Praze a práce s dětmi mě baví, tak z tohoto ohledu bych rád měl vlastní školku, dětské centrum. A určitě tancovat, tancovat, a fotit, a dělat vše, co mě baví.

 

Jak trávíš čas v nouzovém stavu?

 

Zavřeli nám divadlo, veškeré akce, na kterých jsem měl být, byly zrušeny. Proto momentálně jsem doma a čekám až to vše přejde. Vzhledem k tomu, že rád cestuji do zahraniči, a slyšel jsem, že nějaký čas bude zákaz dovolených, jsem z toho trochu na nervy. Zároveň se těším na chaos, který přijde, co se týká mě a práce .

Autor: Liliana PolákováFILIP MATUŠINSKÝ, REKLAMNÍ A UMĚLECKÝ FOTOGRAF

uveřejněno 7.2.2020, 21:16

kategorie Focení

Foto: archiv Filipa Matušinského

   Filip Matušinský, známý český reklamní a umělecký fotograf.

Jeho tvorbu můžete vidět nejen v reklamách kolem sebe ale i v titulech předních českých časopisů a novin.

Specializuje se na reklamní fashion fotografii, glamour a public relations. Je ambasadorem značky Sigma.

 V letech 2006 až 2011, jako Art director deníku Blesk, fotografoval známé osobnosti pro titul Blesk Magazín, pote, od roku 2012 jako fotograf titulů TOP CLASS, TOP CARS, Fashion Club a Playboy.

 Má za sebou desítky úspěšných reklamních kampaní a několik kalendářů celebrit. V poslední době vytvořil několik charitativních kalendářů.

 Ve své volné tvrobě se zaměřuje především na žánr Glamour fotografie, ve které je jedním z nejvyhledávanějších fotografů v České republice.

 Dokonce na toto téma přednáší na mnoha workshopech a festivalech. Pokud se chcete něco přiučit, doporučuji navštívit jeden z fotografických kurzů pana fotografa.

 Mezi osobnosti, které Filip Matušinský fotografoval patří paní Iva Kubelková, Andrea Verešová, Ivana Gottová, Dana Morávková, Jan Čenský, Ivan Vyskočil, Lukáš Langmajer,  Eliška Bůčková a mnoho dalších českých modelek, Miss, zpěvaček, hereček a moderátorek.

  Když vidíte na svých televizních obrazovkách reklamy na Heineken, Philips, Jaguar Praha, O2, Aquapalace Praha, Ondrášovku a mnoho dalších, je to práce pana Matušinského, souběžně s focením totiž, provozuje i malou reklamní agenturu

 s grafickým studiem a je schopen poskytnout kompletní servis na míru, od nápadu až po realizaci reklamy na míru.

Foto: archiv Filipa Matušinského
Foto: archiv Filipa Matušinského

Po několika letech se fotograf vrací k tématice pohádkového focení, tentokrát se zvířaty. Jeho dlouholetým koníčkem je fantasy fotografie. Miluje spojení pohádkových motivů s krásou žen a nevinností dětí. V minulosti byl mnohokrát žádán o takovéto focení, a proto zmobilizoval síly a spojil ty nejlepší lidi z oboru, aby mohl požadavkům vyhovět a tak vznikl projekt Pohádková focení se zvířaty.

Cílem projektu byla touha splnit sny milovníkům podobné tvorby.

Před objektivem fotografa se stanete princeznou, vilou, bojovnicí nebo elfkou a získáte nezapomenutelné fotografie jako s pohádky.

Filip Matušinský je jedním z mála fotografů, který se neustále zdokonaluje a připravuje nové a nové projekty.

Dokonce si najde čas i na pořádání různých fotokurzů, workshopů a předává svoje cenné rady a zkušeností začínajícím i pokročilým fotografům. 

Za náš tým přejeme hodně dalších úspěšných projektů a nápadů.

Bymodels, Kralupy n. Vlatvou


Tamila Sparrow, modelka, divadelní heřečka, loňská II. Vicemiss Global 

1. února 2020

uveřejněno 10:40

rubrika Móda a krása


Tamila Sparrow, modelka. Foto archiv modelky

Tamila Sparrow, modelka, divadelní heřečka,

loňská II. Vicemiss Global 

 

1. února 2020

uveřejněno 10:40

rubrika Móda a krása
 Jak dlouho se věnuješ modelingu?
Modelingu jsem se začala věnovat docela pozdě, přibližně v roce 2015, kdy mi bylo 23 let.
Co tě vedlo stát se modelkou?
Měla jsem par amatérských focení a někdo mi doporučil jit do toho a věnovat se modelingu profesionálně. Nikdy předtím jsem o tom neuvažovala a ani jsem to neplánovala.  Tak začal můj modelkovský příběh. Ale přehlídek  jsem se bála (smích), myslela jsem že to nezvládnu. Ale v tu dobu již jsem byla lektorkou ve dvou modelingových školách a nějaké zkušeností jsem měla.
 Je náročná práce modelky?
Je to stejně náročná práce, jako každá jiná. Pokud to dělat nechceš a nechápeš, že musíš tvrdě pracovat, pak nemá smysl vydávat se na dráhu modelky. Pokud si myslíš, že jsi hezká, máš hezkou postavu, nafotíš pár fotek a budeš sedět a pyšně čekat, že si tě někdo všimné, a nebudeš nic dělat, tzn., účastnit se různých projektů, i bez honoráře, pak na modeling zapomeň. 

 Dalším faktorem je, že modeling musíš opravdu milovat, bez lásky a zájmů v modelingu, a ani jiném uměleckém oboru,nemůžeš dělat nic.. Na druhou stranu  záleží na tom, jak náročnou máš práci, jestli se věnuješ modelingu, jako hlavní činnosti, každý den, anebo příležitostně, jednou za čas.
Co děláš, když zrovna nefotíš nebo nejdeš přehlídku?

Modeling je část mé osobnosti, ale není to moje jediná práce.

Mám ráda  vystoupení před publikem,  rada zpívám, hraji v ruské divadelní skupině, a kromě toho moderuji akce, událostí, svatby apod. A  neberu to, jako pouhou  práci ale jako zdroj energie. Nedávno jsem našla, jak já tomu říkám: “práci pro smrtelníky” - administrátorku v jedné společnosti. No a pokud nic nedělám - spím (smích).
 Mohla by si naším čtenářům říci něco o Miss Globál?
To byla skutečně dobrá zkušenost, kterou jsem získala v únoru 2019. Zároveň to byla první velká soutěž krásy, kam jsem se dostala. Nemela jsem ředitele, protože jsem prezentovala stát, ze kterého pocházím - Uzbekistan, a tam žádná národní soutěž neexistuje, ještě na to nepřišli.  Všichni sponzoři byli z Čech nebo ze Slovenská. Poslala jsem MGO přímou přihlášku a bylo rozhodnuto, že mě přijmou. Loňský rok soutěž probíhala na Filipínách, kde jsme se připravovali a bylo to dost náročné. Každý den jsme ráno  vstávali, snídali a pak šli cvičit otevírací tanec, nebo jsme jeli na charitu, focení, přípravy. Ale za mě je to klasická práce aktivního člověka v tomto oboru. Důležitější bylo se připravit psychicky, protože skoro polovinu bodů dávala porota, během dvou týdnů soutěže, na předběžném pohovoru a pak na pódiu, rozhodovalo se jestli se dostaneš do užšího výběru,  TOP10 a TOP5. T Dostála jsem se tam… od té doby už uplynul rok a já tomu stále nemůžu uvěřit. Bylo to krásné období, kde jsem poznala mnoho zajímavých lidí z celého světa.

Tento rok jsem se setkala se špatnou  lokální sponzorskou podporou v Mexiku ale věřím tomu, že vše dobře dopadne.

Tamila Sparrow, modelka. Foto archiv modelky

Jaká jsi v civilním životě?
 jsem optimistka, a když vidím překážku, hledám řešení a vím, že mě to jednou dovede k něčemu hodnotnému. Mam rada život, jsem veselá, mám ráda hezké a elegantní oblečení a snažím se o sebe pečovat. Na jednu stranu jsem člověk, který je k sobě přísný, co se tyče instrukcí a detailů, budu se ptát na některé věci několikrát, dokud to nepochopím. Na druhou stranu jsem citlivá a mám své “triggery” - pláču, když se dívám na smutné nebo sentimentální filmy, anebo můžu také skákat, jako malé dítě.
Jak vypadá tvůj běžný den?
Momentálně mám za cíl se nezbláznit ( smích).  Občas vzniknou problémy, buďto podvody nebo problémy s bydlením, nebo oba problémy najednou. Jinak chodím do práce, chodím do města, chodím sportovat -  mám ráda sporty.
Co máš v plánu v nejbližší době?
V nejbližší době, krom zakázek, mám v plánu odletět, koncem dubna, do Kambodži na světovou soutěž krásy Miss Planet, byla jsem vybrána organizací prezentovat Českou republiku, na což jsem opravdu hrdá! 

Kdo je tvým vzorem v showbyznysu?
To je složitá otázka. Naučila jsem se být samá sobě vzorem, orientovat se na své dovedností, své úspěchy, neúspěchy, srovnávat jaká jsem byla v minulosti a jaká jsem teď. 
A na závěr, jakou radu by si dala začínajícím modelkam?
 Málo kdo umí od narození pózovat nebo hezky chodit na molu. Dá se naučit všemu, pokud je trpělivost a vnitřní sila. Je to umění, máš novou inspiraci nebo nápad, nebo nové dovedností anebo se ti naskytnou nové možností. Další věc - být opatrná, protože u nás v Česku je spousta fotografu- podvodníků, kteří rádi nafotí krásky, bez žádného výsledku - nesdílí fotky, některé chtějí fotit nahé holky, některé se tváří jako agentury, slíbí vysoký honorář ale posílají někam spíš do eskortu...

Tamila Sparrow. Foto archiv modelky

Přejeme mnoho dalších úspěchů a držíme palce, ať soutěž dobře dopadne.

Autor: Mgr. Liliana Poláková


Přírodní jídlo ze superpotravin

Pochutnejte si kdykoliv a kdekoliv
Šetří čas, peníze a úsilí

Co je inteligentní jídlo?

Intelligent food. Je perfektně vyvážené jídlo vyrobené z těch nejvýživnějších přírodních surovin v praktickém chutném nápoji, které
okamžitě dodá vašemu tělu vše, co potřebuje. Bude se vám hodit na cestách, v práci, či v těch chvílích, kdy jednoduše nemáte čas a náladu na vaření.

Snídaně, oběd, večeře nebo jen svačina do 1 minuty. Skvěle se hodí také na přípravu sladkých i slaných dobrot a smoothies. Intelligentní jídlo je kompletně nutričně vyvážené jídlo navrhnuté profesionály za účelem vylepšit úroveň zdraví a zároveň Vám ušetřit čas, peníze a námahu. Směs nejkvalitnějších forem proteinu a superpotravin Vás rychle zasytí a dodá všechny potřebné živiny, vitamíny, minerály a energii aj na té nejnáročnější dny. Jednoduše dodá vašemu tělu vše, co potřebuje v ideálním poměru. Bude se vám hodit na cestách, v práci či v těch chvílích, kdy jednoduše není čas na vaření.

1. Jak s Intelligent food začít?

Intelligent food Prášek můžete konzumovat denně. Je jenom na Vás, zda si budete dávat Inteligentní jídlo třeba jenom ke snídani, k obědu, nebo s ní pokryjete většinu Vašeho stravovacího režimu.

V případě, že se rozhodnete pro 100% stravovací režim na Intelligent food, doporučujeme přecházet na něj postupně, tedy nenahrazovat od prvního dne hned všechna jídla. Jedná se o dobu minimálně jednoho týdne, než si Vaše tělo na Intelligent food zvykne. Nicméně je to individuální a záleží hlavně na předchozích stravovacích návycích.

2. Jak Intelligent food chutná ?

Intelligent food chutná jako opravdové jídlo. Chuť odpovídá přírodnímu složení a není tvořena vysokým množstvím cukru či umělými aromaty. Intelligent food má jemnou přírodní chuť na kterou se budete vždy těšit a jen tak Vás neomrzí. Výborné je s ovocem, kávou nebo skořicí, dochutit se dá ale i naslano například zeleninou nebo oblíbeným kořením. Chutná však skvěle i bez dochucení. Chuť si můžete zpříjemnit taky oríškama, semínkama a každý den z toho udělat jedinečnou pochoutku. 

Věděli jste, že máme garanci dobré chuti? Pokud vám Intelligent food nebude chutnat, vrátíme vám peníze.

3. V čem se Intelligent food liší od jiných produktů?

Hlavní výhoda Inteligentního jídla spočívá v tom, že nasytí jako poctivé jídlo. Chutná přírodně a lahodně protože je z poctivých surovin nejvyšší kvality bez umělých přísad – nikoliv jen směs levných potravinových doplňku. Vyrobeno v ČR a cenové nejdostupnější zdravé jídlo. Na složení se můžete podívat zde.

4. Pro koho je Intelligent food určený a do jakých situací se hodí?

Intelligent food je kompletní jídlo ve formě prášku z kterého do 1 minuty uděláte lahodný nápoj z přírodních surovin. Slouží jako rychlý a plnohodnotný zdroj živin pro vaše tělo. Hodí se do situací, ve kterých není jednoduché sehnat kvalitní jídlo v běžné formě – ať už na snídani, do školy, náročné práce nebo na výlety. Záleží jen na vás, kdy a kde Inteligentní jídlo využijete.

5.  Je Intelligent food veganske?

Ano, Intelligent food je veganské jídlo – neobsahuje žádné suroviny živočišného původu.

6.  Je ve složení GMO, syntetická aditiva, lepek, nebo jiné alergeny?

Jediným alergenem je sója a oves obsahuje přirozeně male množství lepku. Všechny suroviny jsou vysoké kvality a nejsou geneticky modifikované. Intelligent food neobsahuje syntetická aditiva, je složen výhradně z přírodních surovin.Na složení se mužete podívat ZDE.

7.  Mohu Intelligent food použít i jinak než jako nápoj?

Intelligent food má sypkou a jemnou konzistenci, a tak jím můžete částečně nahradit mouku například v palačinkách nebo sušenkách. Přidat do ranního smoothie nebo udělat z toho lehkou inteligentní kaši na večeři.

8. Můžu s Inteligent food zhubnout?

Hubnutí s Inteligentním jídlem je možné, záleží však na správném dávkování. Pro hubnutí je zásadní držet se pravidla, aby konzumovaný energetický příjem byl nižší, než energetický výdej. Jinými slovy, tělo musí spálit více kalorií, než sníte.

Hlavní výhodou Inteligentního jídla je snadné dávkování a podrobný nutriční štítek. S každou zkonzumovanou porcí tedy jasně víte, kolik kalorií a živin přijmete. Velikost a počet porcí pak můžete snadno nastavit podle Vašich individuálních potřeb.

9. Jak Intelligent food skladovat a jak dlouho vydrží?

Uzavřené sáčky Intelligent food skladujte v tmavém a chladném místě. Běžná trvanlivost je šest měsíců, přesné datum naleznete na balení. Připravený nápoj vydrží až deset hodin v chladničce, bez uložení do chladničky nápoj spotřebujte nejpozději do dvou hodin.

10. Mám zájem pouze o vzorek na vyzkoušení, jak mohu objednat?

Nejmenší dodávané balení je 14 jídel. Zasílání jednotlivých vzorků z logistických důvodů nenabízíme. Inteligentní jídlo je však možné zdarma ochutnat na veřejných akcí, kterých se účastníme nebo si o vzorky můžete zasoutěžit na našem Facebooku a Instagramu.

11.  Kde se Intelligent food vyrábí? Je bezpečné a certifikované?

Výroba Intelligent food probíhá v České republice ve spolupráci se zkušenými potravinářskými závody. Spojili jsme se s mistry potravinářského řemesla, abychom mohli dodávat výrobek, který má nejen skvělé složení, ale zároveň splňuje platné evropské normy v oblasti výroby potravin.

12. Doručujete zásilky i do zahraničí?

Zboží zatím zasíláme do České a Slovenské Republiky.

Nejkvalitnější rostlinné suroviny které vaše tělo skutečně vstřebá

Lactose Free 

LACTOSE FREE

GMO free

GMO FREE

Animal Free

ANIMAL FREE

Bez konzervantů

BEZ KONZERVANTU

Bez umělých dochucovadel

BEZ UMĚLÝCH DOCHUCOVADEL

Bez zbytečného obalu a plastu

BEZ ZBYTEČNÉHO
OBALU A PLASTU


Modeteam Modelagentur Dresden

uveřejněno 28.1.2020

Rubrika: Móda a krása

 

 

Foto: archiv Modeteamu

Začátky agentury Modeteam sahají do roku 1990. 

S kreativitou, dovednostmi a uměleckým Know-How vyvíjí u modelů speciální koncepty show od roku 1990. Působí nejen po celém Německu ale i v zahraničí.

Databáze čítá pře 100 modelek a modelů všech věkových kategorií, obou pohlaví, včetně tanečníků, mladých modelů, dětí a  moderátorů, kteří inspirují publikum.

Modeteam má za sebou více než 3 500 tisíce různých projektů, pro obchodní centra, pro návrháře i pro společností.

Jejich doménou je pořádání nezapomenutelných módních show, jako např. Pop-Up show,  Living Dolls, přehlídky s různou tématikou a mnoho dalšího. Výčet je skutečně pestrý.

I přesto, že agentura je na trhu skoro 30 let, neustále překvapují novými nápady. Tak třeba pyžamová show, cirkus show, v březnu letošního roku v Chemnitzu proběhne neopakovatelná Samba show, kdy modelové a modelky budou prezentovat módní značky za doprovodu rytmických Samba songů a předvedou žhavé vystoupení, při kterém se návštěvníkům zrychlí tep. 

S Modeteamem navazují trvalou spolupráci mnoho obchodních center, návrhářů a reklamních agentur, protože umějí zaujmout diváky netradičními show. Nečekejte nudné a nezajímavé přehlídky ale energické módní show, na profesionální úrovni. Návštěvníkům se nechce odcházet a netrpělivě čekají na další přehlídky.  

Foto: archiv agentury
Foto: archiv Modeteamu

 Modelové a modelky Modeteamu připravili vloni překvapení Flash mob, moderní prvek, známý po celém světě. Projekt se setkal s velkým úspěchem a krásnou odezvou. 

Mnoho nových nápadů přinesla do agentury manažerka a choreografka Alenka Skálová. Energická mladá žena, zároveň i modelka, se aktivně podílela na přípravách neopakovatelných show.

Pod jejím vedením vzniklo mnoho zajímavých projektů. 

Jedním z tajemství úspěchu každé společnosti jsou vztahy uvnitř. Modeteam je velká fungující rodina. Přátelský a chápavý přístup vedení se odráží i na fungování celého týmu. To Alenka respektovala od začátku své působnosti v Modeteamu a když na konci roku 2019 odcházela na mateřskou dovolenou, modelky a modelové se s ní loučili, jako s členem rodiny. 

Agentura Modeteam pořádá každý měsíc Casting a dává tak příležitost dalším uchazečům, kteří mají zájem o působení v této jedinečné agentuře. Sledujte  facebook a instagram Modeteamu a dozvíte se o termínech castingů, módních show a veletrhů a možná hledají právě Vás :-)

Nenechte si ujít Vaší životní šanci a staňte se členy velké rodiny pod názvem Modeteam Modelagentur Dresden.

Na konci roku 2019 se agentura Modeteam aktivně podílela na 2. ročníku charitativních projektů pod názvem Nezapomínejme pomíhat. Výtěžek putuje na kliniku dětské hematologie a onkologie 2. LF UK a FN  Motol.

Autor: Mgr. Liliana Poláková

Bymodels, Kralupy nad Vltavou


Zrodila se nová hvězda českého showbyznysu, model  Matúš Tibenský, který včera oslavil 16 té narozeniny. Připojujeme se ke gratulantům a přejeme vše nejlepší.

Vyrůstal a žil ve Španělsku, po návratu do České republiky se talentovaný student VOŠ Oděvního Návrhářství A SPŠ Oděvní, rozhodl založit svoji vlastni značku oblečení a zahájit karieru modela a zároveň fashion designera. Ve svých 16 letech připravuje, ve spolupráci s Bymodels, módní přehlídku na léto 2020 a můžete se těšit na skutečně dobré nápady a hlavně, jeho přehlídka bude spojena s ochranou přírody. Detaily nebudeme prozrazovat, na přehlídku si musíte počkat, my Vás budeme informovat o termínu a místu konání.

Pro modela má Matúš veškeré předpoklady, výšku, vzhled, charisma, krásu. Netoleruje klasické "zaškatulkování", má svůj styl a svoji představu o módě. Na ulici ho můžete potkat extravagantně oblečeného a extravagantně nalíčeného, má rad nevšednost a originalitu. Mnoho mladých lidí hledá životní cestu a až do ukončení střední školy mnoho z nich neví, jaké povolání si vybrat. Matúš ví přesně co chce a jde si za svým cílem

Přejeme hodně úspěchu.

Autor: Liliana Poláková


Omlazující krem

NOVINKA!

Omlazující pleťový krém s obsahem hlemýždího slizu od asijské značky OneSpring.

Už jste někdy přemýšlela, proč mají ženy z Asie tak krásnou a čistou pleť? Tajemství se ukrývá v tomto produktu!

Složky obsažené ve šnečím slizu mají prokazatelné anti-age, neboli proti-stárnoucí účinky.

Produkty s obsahem hlemýždího slizu jsou velmi známé hlavně v Jižní Korei a Japonsku. Ženy z těchto krajin velmi přísně pečují o svoji pleť a podobnými produkty dosahují přirozeně zdravé, neporušené a nádherné pleti.

 • Krém s extraktem šnečího slizu pokožku hydratuje, vyživuje a dodá potřebné minerály a vitamíny
 • Zlepšuje strukturu pleti a vyplňuje vrásky
 • Obnovuje přirozenou regeneraci tkání 
 • Vhodný pro všechny typy pokožky

Obsah: 1x Omlazující krém se šnečím extraktem OneSpring, 60g.

 


Módní trendy Kosmetika Cestování Zdravý životní styl

  Módní trendy se mění závratnou rychlosti. Diktují je tuzemské a zahraniční módní návrháři. Na podzim proběhl Fashion Week v Paříží, čekali jste tenisky, trenčkoty a pod? Ne, vládli tvíd, kůže a šifon. Barvy roku 2020 budou bílá, tmavě modrá, sytě žlutá a různé potisky, stejně tak  asimetriské střihy topů, sukní a kabátů. Jak jste na tom Vy, se sledováním módních trendů? Oblékáte se dle toho, co zrovna "frčí" anebo volíte raději pohodlné oblečení a hlavně takové, které Vám sluší a ve kterém se cítíte pohodlně? Napište komentář viz dole, nejlepší vyhrává líčení a focení s profesionálním fotografem.

Přemýšleli jste nad tím, proč  mají ženy z Asie tak krásnou pleť? Tajemství je ukryto v tradiční asijské kosmetice, kterou Vám přináší  Ahri.cz spočívá ve složení kvalitních látek, na které nedá dopustit žádná žena z Japonska nebo Jižní Korei.  Řada kosmetických produktů, které jsou vhodné pro ženy všech věkových kategorií je cenově dostupná a účinná. Například produkty jakožto slupovací pleťové masky, nebo profesionální dekorativní kosmetika jsou oblíbené u žen ve věku 16-40 let. Naopak ženy, které vyhledávají spíše kosmetiku k boji proti vráskám a komplexní výživu pleti se mohou zajímat o produkty jako kolagenové oční polštářky, Korejské oční krémy, či speciální asijské krémy pro odstranění vrásek a hydrataci pleti.

První krok ke skvělé pleti je na Vás. 

zdroj: Pixabay
zdroj: Pixabay

 Chystáte se na dovolenou nebo na prodloužený víkend a neumíte si vybrat z velkého množství cestovních kanceláří? 

Doporučujeme Fantasy travel , spolehlivou cestovní agenturu, která byla založena v roce 2011 na základě mnohaletých zkušeností v cestovním ruchu.

Největší část nabídky tvoří pobytové letecké zájezdy ke Středozemnímu moři, Rudému moři a Indickému oceánu. V nabídce jsou ale také pobyty u Atlantského oceánu, exotické dovolené a eurovíkendy. Cestovní kancelář Fantasy travel se zaměřuje na destinace, se kterými mají osobní zkušenost. Veškeré zájezdy, uvedené v nabídce, jsou vlastním produktem agentury.

 Primárním cílem je poskytování kvalitních služeb zákazníkům. Ke každému klientovi přistupují profesionálně a vstřícně.

 Bohaté zkušenosti s přípravou zájezdů na míru pro firmy a skupiny, golfisty, sportovce i klienty, kteří chtějí prožít dovolenou jinak. Pro snoubence rádi zajistí svatební obřady a oslavy.

Samozřejmostí je zajištění kompletního servisu u všech  zájezdů. Kromě pobytu Vám kancelář zprostředkuje také výhodné připojištění, parkování u letiště anebo nadstandardní služby na palubě letadel.

V roce 2012 Fantasy travel byla oceněná v soutěži Czech Travel Awards 1. místem v kategorii "Malá cestovní kancelář" a "Nováček roku". Za rok 2012, 2013, 2014, 2015 a 2016  také obdrželi certifikát "VOLBA KLIENTŮ" od cestovní agentury Invia.cz, který je udělen na základě minimálního počtu reklamací a maximální spokojenosti klientů.

Cestovní kancelář Fantasy Travel je řádně pojištěna proti úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb

"Věříme, že se staneme součástí Vaší krásné dovolené".

obrázek zdroj: archiv trenéra
obrázek zdroj: archiv trenéra

Potřebujete poradit s cvičením a zdravým životním stylem? 

Doporučujeme jednu z nejlepších v Kralupech nad Vltavou Orange gym .

S úpravou cvičebního tréninku, s úpravou jídelníčku, s redukci váhy či s nabíráním Vám poradí trenér Kamil Janda. Absolvent trenérské školy Petra Stacha s dvacetiletou praxí.

Tréninkem Vás rád povede Kamil Janda, absolvent trenérské školy Petra Stacha, mistr Čech a vícemistr České republiky v benčpresu. V oboru fitness, kulturistiky a silového trojboje působí od roku 1994.
Nejznámějším klientem je Lucie Bílá, které trenér zabezpečuje metodiku tréninku a výživového poradce.

Dovednosti

 • Dvacetiletá praxe v oboru fitness
 • Úprava jídelníčku
 • Úprava tréninkového plánu
 • Metodika tréninku

Úspěchy

 • Mistr Čech v benčpresu
 • Vícemistr České republiky v benčpresu
 • Člen Silového trojboje, TJ Kralupy

MÓDA, KOSMETIKA, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, DOMÁCNOST, CESTOVÁNÍ.


Michal Marek. foto: fotorbin.com
Michal Marek. foto: fotorbin.com

Michal Marek, módní návrhář a vizážista.

Michal vnímá nástupy módních trendů již v jejích zárodku. Mladý návrhář má bohaté zkušeností, které nasbíral v zahraničí. Na módu se dívá s nadhledem a jeho tvorba se odlišuje od ostatních návrhářů na první pohled. Stoprocentně nositelné kolekce jsou vhodné jak na přehlídková mola, tak i na běžné nošení či do společnosti. Každý si najde to svoje oblečení. 

  Je mnoho kreativních a energických návrhářů ale Michal Marek je jen jeden. Jeho odpočinkem je práce, a to se odráží i na jeho tvorbě. Kolekce jsou do detailů propracované  a svými osobitými střihy a výběrem nejrůznějších kvalitních materiálů, nenapodobitelné.

Michal Marek je nezávislý tvůrce ale zároveň se nebrání spolupráci s jinými módními značkami. Již po druhé se aktivně zúčastnil charitativních projektů, dne 24.4. 2019 proběhla charitativní módní přehlídka v divadle Radka Brzobohatého. 20.prosince,  spolu s návrháři Jiřím  Moravcem a Michaelem Andreasem, vytvořili překrásnou módní show v Kralupech nad Vltavou, která se konala s cílem podpory dětské hematologie a onkologie 2. LF UK v Motole. Kolekce předváděla modelka, návrhářka a příležitostní herečka Agáta  Prachařová Hanychová, patronka projektu, partnerky projektu Miss České republiky Iveta Maurerová, II. Vicemiss Kristýna Malířová, I Vicemiss Top Models 2019 Natálie Bílá a mnoho dalších.

Návrhář Michal Marek je profesionál s velkým srdcem a jeho otevřena a přátelská povaha je jeho dobrou vizitkou. 

Za nás přejeme pevné zdraví, mnoho pracovních úspěchů a skvělých nápadů v další tvorbě.

Těším se na další kolekce tohoto skvělého návrháře.

Autor: Liliana Poláková

Foto: Honza Horák


VÁNOĆNÍ SVÁTKY A POSTAVA...

Máme za sebou Vánoční svátky,  tabule plná dobrot, bramborový salát, řízky, cukroví. Přeci si nenecháme ujít takové dobroty a ještě bez výčitek svědomí, vždyť jsou Vánoce a můžeme se beztrestně cpát. Vlastně výčitky svědomí nastoupí těsně po skončení svátků, kdy zjišťujeme, že je nám kabát trochu těsný a naše oblíbené džíny dopneme jen tak, tak :-). Co jsme přes rok shodili, máme zpět ale zoufat není třeba. Stačí opět nastartovat metabolismus, provést detoxikaci a zapojit zdravý pohyb. Není nutné utíkat honem do posilovny, můžete cvičit v pohodlí domova, běhat, či tancovat, prostě dělat to, co Vás baví. Nucením nedocílíte očekávaného efektu a nic Vám to nedá. U sportování se musíte cítit skvělé, "mít dobrý pocit z dobře odvedené práce". Psychika je mocná čarodějnice a věřte, že u sportovních aktivit, které Vás baví, se výsledek dostaví rychleji než kdybyste se nutili do ničeno, do čeho se Vám nechce. 

Začněte pozvolná, každé ráno si udělejte sklenici vlažné vody s citronem, můžete přidat lžičku čerstvého nastrouhaného zázvoru a takto připravený nápoj vypijte ještě před snídaní. Za prvé, zaplníte žaludek a za druhé, jak citron, tak zázvor mají detoxikační účinky. Pokud tento rituál budete dodržovat pravidelně, každé ráno, spolu s pohybem na výsledky nebudete dlouho čekat. První krok máme za sebou a co teď. Vybereme si sportovní aktivitu, která nás baví.

Vybrali jste si běh ( zdroj: zeny.cz)? Dobrý výběr. Rada zní, běhejte sami, nasaďte si sluchátka, samozřejmosti je správná obuv se správnou podrážkou pro odlehčení a odpružení kroku. Neběhejte po asfaltové silnici, vyberte si stezku, hliněnou a začněte pár metry, postupně přidávejte. Proč sami? Odpověď je jednoduchá, nikdo Vás nerozptyluje, přeci jen u běhání je důležité určíte tempo, Vaše tempo, to, které Vám vyhovuje. Víme, že spalování začíná zhruba po 15 až 20 minutách, u každého z nás je to individuální. Plynulé dýchání, jedná z nejdůležitějších zásad, nádech nosem, výdech ústy a vydržet!

Sice jste se snažili, koupili jste si slušivý obleček, krásné a správné boty, ale po pár dnech zjišťujete, že běh není to správné? Zkuste tanec (zdroj: wikipedie). Dnes si můžete najít na youtube danceworkouty pro začátečníky i pokročilé a v pohodlí domova si zatancovat anebo samozřejmě navštívit taneční kurzy v okolí. Možností je velké množství, posilování, tanec, běh, bojová umění, zkrátka si vybere každý. 

Hlídejte si jídelniček. Neznamená to ale, že máte hladovět anebo držet drastické diety, tělo potřebuje živiny, tzn., od každého trochu, klidně si dejte porci bůčku s knedlíkem a se zelím, ale malou porci a nejlépe k obědu. Jezte všechno ale v malých porcích, po 17 hodině se ovládejte :-) 

Neodkládejte to na zítra, na příští týden, na příští měsíc, začněte hned. Vytvoříte si takovou zdravou závislost, odbouráte škodlivé látky, posílíte kardiovaskulární systém a posílíte psychiku. Fyzická kondice, zdravá psychika a hezký vzhled Vám změní život, nabydete zdravé sebevědomí a budete spokojení.

(pokračování v dalším článku)

Liliana Poláková


28.12.2019  19:50

KRISTÝNA RÁZKOVÁ

Vizážistka a vlasová stylistka

"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života", říká krásná žena a maminka dvou dětí.

Make-up byl jejím celoživotním koníčkem  a svůj sen si splnila. 

V roce 2016 úspěšně absolvovala REKVALIFIKAČNÍ BASIC Make-Up kurz v Surface profesionální škole líčení. 

Postupně rozšiřovala kvalifikaci a absolvovala mnoho rekvalifikačních kurzů, kurz Svatebního líčení, Voděodolný make-up pro nevěstu, Photo make-up kurz, Hair styling kurz, Kurz Profesionál společenských účesů. kurz Líčení zralé pleti, Vizážista II. (líčení na kameru, podium, molo … ), Individuální kurz účesů, Color make-up a další.

Kristýna se zaměřuje na osobní klientelu, za kterou dojede, což je v dnešní uspěchané době velký bonus. Ve Veltrusích můžete navštívit její útulný salon. Pracuje s profesionální dekorativní kosmetikou a má mnoho spokojených zákaznic.

Kristýna naslouchá přáním zákaznic a její profesionální přístup si pochvalují ženy, které líčila na svatbu anebo na focení.

My jsme se s Kristýnkou poprvé setkali, když jsme sháněli vizážistku na líčení modelek. Milá, ochotná, vstřícná a na 100% spolehlivá. Její kamarádky z dětství vzpomínají, že už ve škole obdivovaly její líčení a shodují se na tom, že líčení je jejím posláním a darem.

Kristýnka je partnerkou charitativních projektů pod názvem Nezapomínejme pomáhat, výtěžek z kterých, po odečtení nákladů,  putuje na kliniku dětské hematologie a onkologie 2. LF UK v Motole. 

Poslední a závěrečný charitativní projekt, se konal v Kulturním a společenském středisku Vltava, v Kralupech nad Vltavou, dne 20.12., kde Kristýnka líčila patronku projektu, paní Agátu Hanychovou, Miss České republiky Ivetu Maurerovou, II. Vicemiss Kristýnu Malířovou a mnoho, mnoho dalších modelek a modelů. Odvedla profesionální práci, ostatně jako vždy.

Vážíme si spolupráce s tak úžasným člověkem a těšíme se na další.

Slova autora.

Foto: Veronika Pietrovská

dne 28.12.201925. prosince 2019   21:03

MICHAEL ANDREAS, návrhář, designer, florista

„KAŽDÝ NOVÝ  MODEL A RADOST SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ MĚ ŽENOU VPŘED V MÉM ROZVOJI A TVORBĚ.“, říká návrhář, designer a florista Michael Andreas, spoluzakladatel charitativního projektu Nezapomínejme pomáhat, II. ročník kterého se konal dne 20.12.2019 ve městě Kralupy nad Vltavou. Cílem projektu je podpora kliniky dětské hematologie a onkologie 2. LF Uk v Motole.

Autorskou tvorbu začal v roce 2015. Ve stejném roce navrhl střihy pro svoji první kolekci kabelek nesoucí název: BonBon for women a nyní má vyrobeno mnoho modelů a kolekcí, kdy každý kus je originál.

K módnímu designu má Michael celoživotní vztah. Jeho letité zkušenosti a dovednosti v původním povolání - floristice, přenesl do nynější tvorby kožených kabelek, doplňků, dámského a pánského oblečení.  

Navrhnout dobrou a kvalitní kabelku bez předchozích profesionálních zkušenost s prací s kůži, šicím strojem a vůbec procesem výroby, bylo velice náročné. Svůj první kousek ušil
ručně bez použití stroje a první model se  vydařil, pote si zakoupil svůj první, starý, ale bezvadně funkční průmyslový stroj v malé vesničce u Hradce Králové. Za pár měsíců  stroj uměl dostatečně ovládat a objednal si první kůže na výrobu kabelek.  Každý nový ušitý kus ho posouval vpřed a dnes na jeho kolekcích, ať jsou to kabelky, tašky či oblečení, můžeme vidět vysokou úroveň designu a řemeslného zpracování.

Ptali jsme se pana návrháře, kde bere inspiraci:"... láká mě kouzlo zajímavých prvků, práce s kůží v kombinaci s různými materiály. Baví mě extravagance, zajímavé modely a hlavně především vybočení z uzavřených módních proudů". O jeho slovech se můžeme přesvědčit  shlédnutím nové  kolekce dámského oblečení  Michelangelo léto/podzim 2019. Ze zajímavého zpracování kvalitní italské kůže a jemných látek vznikla nevšední a krásná kombinace. 

Miss ČR 2018 Iveta Maurerová na charitativní módní přehlídce v Kralupech nad Vltavou v pátek zářila ve společenských šatech s českou trikolorou. Šaty ušil Ivetě návrhář na míru a předávala v nich korunku nové Miss ČR 2019 Nikola Kokyová při slavnostním finále. Šaty mají na prsou českou trikoloru, bohatou sukni a pět metrů dlouhou vlečku.

Jeho sbrusu novou kolekci si můžete exkluzivně prohlédnout a vyzkoušet v butiku F.designers: Store & Atelier v centru Prahy.

Přejeme Michaelovi mnoho úspěchů a nových nápadů. Česko se může pochlubit talentovaným návrhářem, kolekce kterého se vyznačuji originalitou, kvalitou a nenapodobitelnosti.

Foto: Honza Horák

Kolekce: Michael Andreas

Miss České republiky Iveta Maurerová
II. Vicemiss České republiky Kristýna Malířová
Natálie Kulstejnová
Tamila Sparrow
Patronka projektu Agáta Hanychová
Zpěvačka Adéla Částková
Dětská taneční skupina Pobofitdance
TS Naděje
Michael Andreas
Petr Tomeček
Více informací
 


Módní Atelier Moravec je na trhu 25 let

Zabývá se především šitím dámských oděvů na zakázku klasickými ručními krejčovskými technologiemi. Tvorba atelieru je zaměřena zejména na ženy, které kladou důraz na perfektní střih, kvalitní materiál a požadují originalitu modelu. 

Služby

 • zakázkové a modelové šití dámských a dětských oděvů
 • šití společenských a svatebních šatů
 • poradenství a střihovou službu
 • práce z kvalitních materiálu pořízených na světových veletrzích v Miláně, Paříži a Mnichově
 • opravy oděvů
 • výběr z hotových kolekcí atelieru
 • možnost objednání mimo pracovní dobu
 • možnost pořádání společenských akcí v prostoru Atelier Moravec
„Každá žena v modelu Atelieru Moravec je jeho tváří.“

Jiří Moravec

Foto: archiv návrháře.


Michal Marek je módní návrhář a vizážista původem z Olomouce, již od raného mládí však žije v Praze, kde vystudoval oděvní design. Zkušenosti a inspiraci řadu let čerpal v zahraničí, několik let žil v Londýně a na řeckém ostrově Mykonos. Tyto zkušenosti mu umožňují dívat se na módní tvorbu s nadhledem a vnímat nástup módních trendů již v jejich zárodku. Po návratu zpět do Prahy působil nejprve jako make up artist pro značku Chanel, ale touha po vlastním vyjádření jej vedla k založení autorského módního ateliéru a vlastní značky. Ateliér se showroomem najdete uprostřed pražské artové čtvrti Letná, v těsné blízkosti Královské obory. Ateliér na podzim roku 2019 prošel rekonstrukcí a celkovou změnou image.

Michalova designérská tvorba se vyznačuje na první pohled originalitou, pečlivým a precizním vypracováním, jednoduchostí střihů a přímou modelací látek, přirozeným citem pro barvy a vnímáním pojetí celkového stylingu. Designér ve své práci nezná limity, každá jinakost je mu motivací k dosažení jedinečného výsledku. Všechny modely jsou běžně nositelné. Inspirací pro tvorbu modelů na zakázku, speciálních minikolekcí a sezónních kolekcí je mu především člověk sám, osobitost a různorodost každého zákazníka/ce, jejich vnější i vnitřní krása, práce s křivkami.

V Michalových rukou vznikají večerní a plesové róby, svatební šaty, extravagantní solitéry, konzervativní business kostýmy i smyslné trendy kousky pro všechny typy postav. Nezapomíná ani na muže, pro něž vytváří jak pánské obleky pro volný čas i business, tak originální módu pro denní nošení. Vyberou si ti, co jdou rádi s dobou a upřednostňují trendy modely, lidé konzervativnější, ale i ti, kteří chtějí opravdu šokovat extravagantním kouskem. Mnohé modely lze nosit na vícero způsobů, dá se tedy říci, že Michalova tvorba je velmi hravá.

Většina modelů je vyráběna pouze v jednom kuse, všechny prochází návrhářovýma rukama, které jim vtiskávají na první pohled rozeznatelný a nezaměnitelný rukopis, známku originality a jedinečnosti. Potvrzují, že móda je umění. Ateliér nabízí vedle oděvní tvorby na zakázku a pravidelných kolekcí i možnost zapůjčení šatů, služby make up artisty, poradenství v péči o pleť, školu líčení, svatební a celkový styling, tvorbu komerčních kolekcí atd. S Michalovou tvorbou se můžete blíže seznámit i na autorských módních přehlídkách, jež pravidelně pořádá nebo na módních akcích, kterých se účastní.

Michal se, ochotně a rád, účastní charitativních proejktů. Vždy si najde chvilku pro účast na projektech, kde může pomoci.  Michal je špičkovým návrhářem s profesionálním přístupem a se srdíčkem na správném místě. Neúnavně pracuje a vymýšlí nové kolekce, které jsou mimochodem krásné, praktické a 100% nositelné. Zakládá si na jedinečností, kterou respektuje u každé osobnosti a proto zakoupením jeho kolekce můžete s klidem jít na večírek, na procházku či obchodní jednání a budete mít jistotu, že nepotkáte nikoho ve stejném oblečení. Buďte originální s kolekci návrháře Michala Marka. 

20.12.2019 budete mít možnost si prohlédnout novou kolekci Michala Marka na Charitativní módní show, v Kralupech nad Vltavou, v budově KASS Vltava od 19:00. Výtěžek, po odečtení nákladů, putuje na kliniku dětské hematologie a onkologie 2. LF UK v Motole, které je partnerem. Vstupenky za pouhých 90,- Kč zakoupíte přímo na místě. Po skončení hlavní částí můžete zakoupit oblečení, které si vyberete. Nenechte si ujít krásnou a užitečnou akci, na kterou Vás zve návrhář Michal Marek.NEW    KOSMETIKA A DOPLŇKY zn. AHRI

Přemýšlela jste někdy, proč mají ženy z Asie tak krásnou pleť? Tajemství je ukryto v tradiční asijské kosmetice.

Asijské země jsou známy různými rituály a ženy z Asie péči o pleť považuji za důležitou a pravidelně ráno a večer pleť čistí a vyživují. Samozřejmě k tomu, aby pleť vypadala svěže, nestačí používat kosmetiku, pleť potřebuje péči i zevnitř, tzn., správně se stravovat, dodržovat zdravý pitný režim, nejlépe používat bylinkové čaje a nápoje.

V Asii je přírodní kosmetika samozřejmostí již pěknou řadu let, poslední dobou se začíná dostávat z asijských zemí i k nám. A tak i české ženy mohou vyzkoušet zázračnou, cenově dostupnou, kosmetiku z Asie. Asiatky dávno vědí, že dobrá kosmetika neznamená drahá kosmetika. Tajemství asijské kosmetiky z Ahri.cz spočívá ve složení kvalitních látek, na které nedá dopustit žádná žena z Japonska nebo Jižní Korei. Za dostupnou cenu si pořídíte masky, peeling, krémy, odličovací přípravky, kolagenové polštářky a mnoho dalšího.

Představujeme Vám řadu kosmetických produktů, které jsou vhodné pro ženy všech věkových kategorií.

Například produkty jakožto slupovací pleťové masky, nebo profesionální dekorativní kosmetika jsou oblíbené u žen ve věku 16-40 let. Naopak ženy, které vyhledávají spíše kosmetiku k boji proti vráskám a komplexní výživu pleti se mohou zajímat o produkty jako kolagenové oční polštářky, Korejské oční krémy, či speciální asijské krémy pro odstranění vrásek a hydrataci pleti.

Věřím, že každá žena si najde tu svojí kosmetiku a co je důležité, účinnou a cenově dostupnou.

Představujeme Vám kosmetiku Ahri.

PRO OBJEDNÁNÍ JEDNODUŠE KLIKNĚTE NA OBRÁZEK 

Jak vyvolat fotografie, které milujeme?

Rádi fotíte a fotografie následně umisťujete na sociální sítě? V tom případě patříte mezi většinu lidí, kteří si tímto způsobem předávají své zážitky z dovolených, momentky svých dětí či zvířat a další ukázkové fotografie na čemž není vůbec nic zarážejícího. Ovšem, na co většinou zapomínáme je, že bychom tyto fotografie mohli rovněž i zhmotnit, tak jako to dělávali naši rodiče, když nám poté u různých rodinných sešlostí ukazovali, jak nám to slušelo v pěti měsících či v prvním roce u narozeninového dortu.

Dnes má sice každý z nás tisíce fotografií v mobilním telefonu či na flash disku, ovšem málokdo si na ně může sáhnout a to je obrovská škoda. Na vyvolání fotografií není vůbec nic složitého a vy si díky tomu budete moci své vzpomínky z fotografií prohlédnout kdykoliv vás jen zaplaví lehce nostalgická nálada.

Jak na to?

Pokud máte své fotky na mobilním telefonu a chcete jim dát hmotnou podobu, není nic jednoduššího než je on-line nahrát k vyvolání a následně si vychutnat kvalitní ostré digitální fotografie, které jsou tisknuty na špičkových materiálech již od 1.95 Kč za kus. Vybrat si navíc můžete z formátu 9x13 až 30x45. Na výrobu fotografií následně nebudete čekat déle než 24 hodin.

Velkoformátové fotografie

Tisk fotek je možné provést i na velkoformátové fotopapíry, přičemž fotografie neztratí na své kráse. Celý proces je kompletně ručně zpracován a fotografie prochází nutnou kontrolou případně potřebnými úpravami ještě před tím, než je dostanete do svých rukou. Tyto velkoformátové fotografie mají formát od 40x50 do 60x120 cm. Je možné na žádost klienta vyrobit i atypický formát dané fotografie.

Fotografie na plátně

Obrovským trhákem jsou v současné době takzvané fotografie na plátno. Díky plátnu se z vašich fotografií rázem stanou nádherné a uhrančivé fotoobrazy, které vždy vhodné doplní váš interiér. Na výběr máte hned z několika různých velikostí samotných pláten i druhů. Vaše fotografie se na plátno dostane za krátkou chvíli a to díky expresní výrobě. Tyto fotografie se nejvíce hodí do interiéru, jako krásné zpestření celého prostoru.

Foto hrnky, které nemají chybu

Rádi si každé ráno vychutnáváte svou oblíbenou kávu ve svém oblíbeném hrnečku? A co takhle vyměnit svou stálici v podobně ranního hrnečku za uhrančivý hrneček s fotografií například vašeho roztomilého potomka, partnera či chlupatého domácího společníka? Kromě jiného svůj hrneček můžete doplnit i vhodným textem, dát mu barevnou podobu a zvolit i to, jak velký by měl hrneček skutečně být. Na tento příjemný dárek nebudete rovněž čekat déle než 24 hodin.

Fotodárky nikdy neomrzí

Je až neuvěřitelné, kde všude můžete vídat svou oblíbenou fotografii. Pokud chcete udělat radost někomu z rodiny či vašim blízkým, umístěte vybranou fotografii na tričko, polštář, přívěsek na klíče, tašku či peněženku. Anebo s danou fotografií vytvořte úžasné puzzle či magnetky. Vaší fantazii se v tomto směru meze rozhodně nekladou. Tento důmyslný dárek poté udělá radost každému obdarovanému.

Foto kalendáře z vašich fotografií

Neméně oblíbeným fotoproduktem jsou takzvané foto kalendáře, kdy po celý kalendářní rok můžete své oblíbené fotografie vídat u každého z jednotlivých měsíců v roce. Tento unikátní dárek si můžete vybrat hned v několika velikostech a to od malých kalendářů na stůl až po velké formáty kalendářů, které se dají pověsit na zeď. Na výběr máte rovněž i z několika druhů šablon či barevných kompozic.

Jak je vidět, s fotografiemi se dají tvořit příběhy, které nikdy nezestárnou. Můžete si je nejen uchovat ve formě příjemných dárků či hrnečků, nýbrž si je můžete rovněž i založit do vašeho oblíbeného fotoalba a za několik let se do něj s nadšením podívat a zavzpomínat.Luxusno.cz - specialista na kožený nábytek

Většina lidí stráví téměř třetinu života v posteli, tedy i samotná postel rozhoduje o tom, zdali náš život bude příjemný a luxusní nebo tvrdý a nepříjemný. Ložnice není jen místo, kde se oddáváme snům, ale také místo, které sdílíme s naším partnerem.
Není třeba hloubat do životní filozofie, každý si přeci přeje být šťastný a spokojený. Tohoto cíle lze snadno dosáhnout díky luxusní posteli, která změní nejen vaše usínání a probouzení, ale také celkový interiér vašeho domu.
Pokud se vám, pod pojmem „postel“, vybaví vrzající matrace na dřevěném rámu, který má 4 nohy, tak vám prohlídka našeho e-shopu bude připadat jako procházka rájem. Najdete u nás nejluxusnější provedení postelí, které jsou stylizované tak, aby splňovaly požadavky pro moderní interiéry domů i bytů. Jedná se o kombinaci stylu, luxusu, pohodlí a elegance.
Kvalita je spolu s moderním designem na prvních příčkách. Dbáme na precizní zpracování, kvalitu celku i detailu a robustnost nejen našich postelí. proto vám nabízíme jen nejvyšší kvalitu a dovážíme pro vás nejkvalitnější nábytek a doplňky ze zemí EU, zejména z Německa, kde je kvalita proslulým pojmem i daleko za hranicemi Evropy. U nás si tuto kvalitu a robustnost můžete dopřát doslova na vlastní kůži nejen v koženém nábytku. V každém případě se u nás můžete na kvalitu vždy spolehnout, nejen u postelí a vybavení do ložnice. Máme pro vás kvalitní nábytek do každého interiéru v prvotřídní kvalitě.

Naše modely jsou vyrobeny z kvalitně vydělané hovězí kůže a pevného dubového dřeva. Při výběru můžete uvolnit uzdu vaší fantazii a vybírat si ze širokého spektra různých provedení v různých barevných kombinacích takovou postel, která pro vás bude nejvhodnější. Běžné obchody, jako truhlářství a jiné, mohou nabízet pouze postele, my vám nabízíme střípek luxusu, který po vsazení do ložnice učiní z každého domu moderní sídlo, kterému bude dominovat samotná ložnice. Jsme specialisté na moderní řešení pro ložnice i obývací místnosti, náš kompletní sortiment zahrnuje také kvalitní matrace, zajišťující zdravý spánek a již zmiňované postele, které jsou dostupné ve všech standardních rozměrech i v rozměrech, které si určíte sami. Jako doplňky u nás najdete moderní noční stolky, stylově řešené sedačky včetně křesel a také povlečení z jemných a příjemných materiálů.
Život však není samozřejmě jen postel, ale provází jej naše bydlení. S námi si vybavíte nejen svou domácnost, ale například také pracovnu. Nabízíme vám kompletní, moderní a kvalitní vybavení. Od nábytku do obývacího pokojeložnice až po koupelnu. A to není vše, bydlení netvoří jen nábytek, ale i spousta bytových doplňků včetně dekoračních předmětů. Přinášíme rozmanitou nabídku bytových doplňkůdekorací či osvětlení které vás překvapí kreativitou a moderním designem. U nás nábytek i bytové doplňky vždy ve špičkové kvalitě z EU, především léty prověřené německé preciznosti.

promo-banner.jpg

Při projížďce na kole jsme přijeli do malé vesničky, nedaleko Veltrus. Na jejím začátku jsme zahlédli restaurační tabuli s denní nabídkou. Když jsme sestupovali z kol, netušili jsme, že se ocitneme v tak krásném prostředí. Zahrada, kde je vše dotaženo do toho nejmenšího detailu,  krásná skalka, jezírko plné barevných rybiček, upravené cestičky, zelený trávník, můstek přes jezírko. Samotná restaurace je čistá, prostorná a moderní. Host by asi očekával trámy, nízké stropy, vzhledem ke stáří a názvu statku, ten byl postavený v roce 1738. Restaurace je  prostorná, světlá a zároveň vše ladí s architekturou a rázem statku. Klidné posezení na venkovní terase v klidném prostředí, přitom pár kilometru od města Kralup nad Vltavou. Statek nabízí ubytování, konají se zde svatby, workshopy apod.  Najednou z toho okolního hluku se ocitnete v krásné upravené oáze.  Jídelniček je sice jiný, než by se očekávalo na takovém místě, ale tak jako vše ostatní i z menu si vyberete a pochutnáte. Stejně tak bohatý výběr domácích limonád.


Nepřihlášený