Jak vyvolat fotografie, které milujeme?

Rádi fotíte a fotografie následně umisťujete na sociální sítě? V tom případě patříte mezi většinu lidí, kteří si tímto způsobem předávají své zážitky z dovolených, momentky svých dětí či zvířat a další ukázkové fotografie na čemž není vůbec nic zarážejícího. Ovšem, na co většinou zapomínáme je, že bychom tyto fotografie mohli rovněž i zhmotnit, tak jako to dělávali naši rodiče, když nám poté u různých rodinných sešlostí ukazovali, jak nám to slušelo v pěti měsících či v prvním roce u narozeninového dortu.

Dnes má sice každý z nás tisíce fotografií v mobilním telefonu či na flash disku, ovšem málokdo si na ně může sáhnout a to je obrovská škoda. Na vyvolání fotografií není vůbec nic složitého a vy si díky tomu budete moci své vzpomínky z fotografií prohlédnout kdykoliv vás jen zaplaví lehce nostalgická nálada.

Jak na to?

Pokud máte své fotky na mobilním telefonu a chcete jim dát hmotnou podobu, není nic jednoduššího než je on-line nahrát k vyvolání a následně si vychutnat kvalitní ostré digitální fotografie, které jsou tisknuty na špičkových materiálech již od 1.95 Kč za kus. Vybrat si navíc můžete z formátu 9x13 až 30x45. Na výrobu fotografií následně nebudete čekat déle než 24 hodin.

Velkoformátové fotografie

Tisk fotek je možné provést i na velkoformátové fotopapíry, přičemž fotografie neztratí na své kráse. Celý proces je kompletně ručně zpracován a fotografie prochází nutnou kontrolou případně potřebnými úpravami ještě před tím, než je dostanete do svých rukou. Tyto velkoformátové fotografie mají formát od 40x50 do 60x120 cm. Je možné na žádost klienta vyrobit i atypický formát dané fotografie.

Fotografie na plátně

Obrovským trhákem jsou v současné době takzvané fotografie na plátno. Díky plátnu se z vašich fotografií rázem stanou nádherné a uhrančivé fotoobrazy, které vždy vhodné doplní váš interiér. Na výběr máte hned z několika různých velikostí samotných pláten i druhů. Vaše fotografie se na plátno dostane za krátkou chvíli a to díky expresní výrobě. Tyto fotografie se nejvíce hodí do interiéru, jako krásné zpestření celého prostoru.

Foto hrnky, které nemají chybu

Rádi si každé ráno vychutnáváte svou oblíbenou kávu ve svém oblíbeném hrnečku? A co takhle vyměnit svou stálici v podobně ranního hrnečku za uhrančivý hrneček s fotografií například vašeho roztomilého potomka, partnera či chlupatého domácího společníka? Kromě jiného svůj hrneček můžete doplnit i vhodným textem, dát mu barevnou podobu a zvolit i to, jak velký by měl hrneček skutečně být. Na tento příjemný dárek nebudete rovněž čekat déle než 24 hodin.

Fotodárky nikdy neomrzí

Je až neuvěřitelné, kde všude můžete vídat svou oblíbenou fotografii. Pokud chcete udělat radost někomu z rodiny či vašim blízkým, umístěte vybranou fotografii na tričko, polštář, přívěsek na klíče, tašku či peněženku. Anebo s danou fotografií vytvořte úžasné puzzle či magnetky. Vaší fantazii se v tomto směru meze rozhodně nekladou. Tento důmyslný dárek poté udělá radost každému obdarovanému.

Foto kalendáře z vašich fotografií

Neméně oblíbeným fotoproduktem jsou takzvané foto kalendáře, kdy po celý kalendářní rok můžete své oblíbené fotografie vídat u každého z jednotlivých měsíců v roce. Tento unikátní dárek si můžete vybrat hned v několika velikostech a to od malých kalendářů na stůl až po velké formáty kalendářů, které se dají pověsit na zeď. Na výběr máte rovněž i z několika druhů šablon či barevných kompozic.

Jak je vidět, s fotografiemi se dají tvořit příběhy, které nikdy nezestárnou. Můžete si je nejen uchovat ve formě příjemných dárků či hrnečků, nýbrž si je můžete rovněž i založit do vašeho oblíbeného fotoalba a za několik let se do něj s nadšením podívat a zavzpomínat.