Domácnost

Domácnost je oázou každé rodiny i jednotlivce. Doma se cítíme v bezpečí a domácí prostředí si přizpůsobujeme každý dle svého, vytváříme si prostředí, ve kterém se cítíme útulně. Zařízení domácnosti věnujeme zvláštní pozornost. Pečlivě vybíráme nábytek, doplňky a jejich rozmístění. Rozdíl mezi mladou rodinou, která si domácnost teprve buduje, a mezi rodinou, která svoji domácnost už vybudovanou má, jen ten, že mladé rodiny víc sledují moderní trendy a volí minimalistické domácí prostředí. Na budování moderní domácnosti mají velký vliv výrobci nábytku, jako jsou IKEA a tak dále. Nábytek již není tak robustní, jako v minulých letech, větší důraz je kladen spíše na funkčnost. Namísto obývací stěny dáváme velkou televizi, namísto robustní hifi věže nám postačí malé repro bedny, které se, se svými rozměry, mohou rovnat mini krabičkám, ovšem výkonnost je na špičkové úrovni. V době koronaviru každá domácnost klade důraz na čistotu. Doporučení vlády a odborníku nebereme na lehkou váhu a tak, krom dezinfekce rukou, provádíme i dezinfekci celého bytu nebo domu a to minimálně dva až třikrát týdně. Jaké prostředky použít? Jak si vybrat z velké nabídky? Výrobců dezinfekčních prostředků je velké množství. Jedním z českých výrobců, který dodává kvalitní dezinfekční prostředky, je i Gate trek s.r.o. Firma dodává cenově dostupné gely a roztoky v praktickém balení s pumpičkou, stejně tak velkoobchodní balení.

ASCOBAR dezinfekční gel. Vysoce účinný dezinfekční ochranný přípravek ve formě gelu. Velmi snadné použití během celého dne, díky praktické pumpičce.


Na co klást důraz při úklidu? Zaměřte se na dezinfekci ploch, kterých se nejčastěji dotýkáme: pracovní deska v kuchyni, kliky u dveří, klávesnice, ovládače. Pravidelným úklidem, větráním prostor a dezinfekci rukou, zamezíme šíření virů a ochráníme tak sebe i blízké před nákazou. Při dodržení všech doporučených postupů vytvoříte opravdu zdravé a útulné domácí prostředí, kde se budete cítit bezpečně. 

Nepřihlášený