Jak pečovat o pleť po 40?

                                        Jak správně pečovat o pleť po 40

3.1.2022 7:05

Jak pečovat o pleť po 40?

S věkem pleť ztrácí kolagen a chabne. Ale nezoufejte, správnou péči vrátíte pleti pružnost svěžest. Jak na to? Tak nejprve vyberte ty správné produkty: odličovací mléko, pleťovou vodu, masku a krém. Určitě máte oblíbené kosmetické přípravky, pokud ne, poraďte se v lékárně, drogérii, v kosmetickém studiu, přečtěte si recenze na internetu, dnes máme mnoho možností, jak si pořídit kvalitní produkty, aniž bychom museli utrácet obrovské sumy. Máme? Jdeme na to.

Krok č. 1 – čištění pleti

Nikdy nechoďte spát s make-upem, najděte si 10 – 15 minut, naneste na pleť čistící mléko, nechte ho chvilku působit, a poté krouživými pohyby sejměte zbytky make-upu. Poté použijte pleťovou vodu. Pleť máme čistou a připravenou pro další kroky.

Krok č. 2 – vitamín C

Kupte si balení ampulek vitamínu C na pleť a naneste ampulku na vyčištěnou pleť, nechte působit dle návodu, smývat nemusíte.

Krok č. 3 – lymfatická masáž

Na čistou pleť naneste olejíček, rozetřete a nechte chvilku působit, poté masírujte krouživými pohyby konečky prstů směrem od zdola nahoru. Na Tik Toku, Instagramu, Facebooku nebo na Youtube najdete velké množství videí jak správně provádět masáž obličeje a dekoltu.

Krok č. 3 – aplikace krému

Na pleť naneseme hydratační krém a máme hotovo. Opravdu Vám celá procedura zabere pár minut, ale výsledek Vás oslní. Pokud se takto o pleť budete starat každý den, budete mít krásnou, rozjasněnou a zpevněnou pleť. Pokud se rozhodnete dbát mé rady, napište mi na bymodels@post.cz jak to dopadlo, budu se moc těšit. V dalším vydání se zaměříme na lymfatickou masáž, jak a jak často aplikovat a jaký je výsledný efekt.


Nepřihlášený