Kadeřnický ateliér Kotlár

Vlasy jako v bavlnce? Kadeřnický ateliér Kotlár jim dodá potřebnou péči!

Jakub Janiček, 13.3.2022, 6:58

Kdo by nechtěl mít lesklé, zdravé a perfektně upravené vlasy jako celebrity v reklamách na vlasové přípravky? Možná si říkáte, že je to nemožné – to je ale omyl! Stačí vlasům dopřát potřebnou péči, kterou si zaslouží, a mohou vypadat jako z hollywoodského plátna.

Jak ale taková péče vypadá? Neztrácejte čas babskými radami a raději své vlasy svěřte do rukou profesionálů – kadeřnický ateliér Tomáše Kotlára ví, co je pro ně nejlepší!

Na zákaznickém komfortu záleží

 Prostory jsou vybavené vkusně a s ohledem na komfort klientů – o tom svědčí například ergonomická kadeřnická křesla a polohovatelná masážní křesla. I při několikahodinových procedurách tak budete mít příjemný komfort.

Nejde však jen o design a ergonomii, příjemné prostředí utváří především pracovníci studia, kteří jsou milí a profesionální. 

Špička na české kadeřnické scéně

V ateliéru Tomáše Kotlára se vám ale pochopitelně nedostane pouze pohodlí, ale také profesionální péče. Zásluhu má na tom jak personál, tak i kvalitní produkty.

Používané produkty jsou k vlasům šetrné, dodají jim zdravý odlesk a potřebnou hydrataci, která je obzvlášť potřebná při práci s barvami nebo při ošetřování poškozených vlasů. Odcházet tak budete s přidaným sebevědomím, vyživenou hřívou a příjemně odpočatí.

Kadeřníci ateliéru své umění ukázali i na prestižní akci Picasso hair show, které se zúčastnily tisíce hostů nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. 

Jak sám zakladatel Tomáš Kotlár uvádí: „Pravidelně se účastníme různých akcí, módních přehlídek nebo soutěží krásy a kreativita i náš progresivní rozvoj dokazují, že se řadíme mezi pražskou elitu v kadeřnickém oboru.“

Iveta Maurerová, Foto Martin Frajt
Iveta Maurerová, Foto Martin Frajt

I v kadeřnictví vévodí dobročinnost

Kromě toho se kadeřnický ateliér věnuje i dobročinným aktivitám. Za zmínku stojí například akce nazvaná Hair Maraton, která proběhla v roce 2016 ve spolupráci s nadací Terezy Maxové dětem a L’Oréal Professionnel.

Akce se odehrávala venku pod širým nebem, a to konkrétně na Ovocném trhu v Praze. Návštěvníci si tu od kadeřníků mohli nechat upravit vlasy za symbolickou částku – 200 Kč. Za celou akci se vybralo přes 30 000 Kč a výtěžek pak doputoval Nadace Terezy Maxové dětem.

Pokud tedy chcete své vlasy svěřit do rukou někomu, na koho se můžete spolehnout, vsaďte na kadeřnický ateliér Kotlár. Kromě péče o účes si můžete dopřát také manikúru či pedikúru nebo kosmetiku. 


Digitální malba: dokonalý osobitý dárek nejen k Vánocům!

Digitální malba. Z archivu umělce.

Autor: Jakub Janiček, 28.10.21  9:11  

   Patříte k lidem, kteří svým blízkým rádi věnují osobité dárky, u nichž je zřejmé, že jsou darované s láskou a od srdce? Pak vás jistě zaujmou digitálně malované obrazy, které se přesně takovým dárkem mohou stát. Hodí se jak k Vánocům či narozeninám, tak i výjimečným událostem, jako je svatba nebo narození dítěte.

Pojďme si digitální malbu více představit!

Oblíbené fotky v novém kabátku
Digitální obrazy vypadají velmi podobně jako ty klasické. Nevznikají však pomocí klasických barev a štětců, ale prostřednictvím profesionálního tabletu a softwaru. V něm je možné vytvářet simulace klasických technik, jako je olejomalba, akvarel nebo kresba tužkou či uhlem.
Proces tvorby je jednoduchý – vyberete fotku, kterou byste chtěli přetvořit do podoby obrazu, sdělíte umělci své požadavky a pak už jen počkáte na zpracování. Do obrazu lze přidat i text, ať už půjde o jméno, citát nebo významné datum události, které chcete zvěčnit.
Hotový digitální obraz si můžete nechat vytisknout na speciální papír s rámem, klasické plátno nebo ho nechat zasklít. Možnosti jsou zde však mnohem širší a tak je možné si nechat potisknout i polštářek, textilní tašku či hrneček tak, abyste měli motiv stále na očích. Pak už ho jen věnujete osobě, pro kterou je určen, nebo si ho sami vystavíte tam, kde se bude nejlépe vyjímat.Z archivu umělce
Z archivu umělce

Profesionalita nade vše

Jestliže chcete výsledek, který bude stát opravdu za to, zadejte jeho tvorbu profesionálům s bohatými zkušenostmi. Těmi se může chlubit malíř Petr Kopecký, který se v oboru grafického designu pohybuje už přes dvacet let a jeho digitální díla a koláže je možné najít ve sbírkách nejen v Evropě, ale také v Americe.
Malířské techniky pak využívá jak v klasické, tak i digitální tvorbě, takže váš obraz bude vyladěný do posledního detailu. Před finálním tiskem malbu dostanete ke kontrole, abyste měli jistotu, že bude odpovídat vašim představám.

A co lze na digitální malbě zachytit? Prakticky cokoliv! Může se jednat o svatební fotografii, snímek vašich dětí či domácího mazlíčka nebo rodinnou fotku, kde budou všichni pohromadě. Jedinou podmínkou jsou podklady k překreslení a pak už jen stačí počkat, než bude váš dokonalý dárek hotový.

Nepřihlášený