Móda

Kolekce LW street wear

admin 5.4.2021 9:36

MÓDA v době pandemie 

Doba pandemie se podepsala na módních značkách a velké množství  výrobců módy ukončilo provoz.

 E-shopy s módou se předhánějí ve slevových akcích a dnes si můžete pořídit oblečení za opravdu dobré ceny. Móda ustupuje do pozadí a trendem roku 2021 se stálo volnočasové oblečení. I to ale může vypadat půvabně, vytahaným teplákům odzvonilo, na řádu přišly krásné a cenově dostupné oblečení na doma a pro volný čas.

 Značka LW street wear je nová a nabízí 100% nositelné kolekce, ať již jsou to teplákové kalhoty, trika, mikiny, bundy, kabátky. Jednou ze zajímavosti jsou společenské šaty, nevšední, sportovně společenské a dají se kombinovat.  Dalším plusem je to, že nikoho ve stejných nepotkáte, navrhuje se vždy jen jeden kus.  

 Neméně důležitým detailem je i pružný pás u kalhot a u sukní. Chtě nechtě jsme během pandemie přibrali na váze, s oblečením LW street wear si nemusíte dělat starostí, jestli dopnete zip nebo knoflík, oblečení se přizpůsobí Vaší postavě. Tím nechceme říci, že byste se měli přestat snažit zhubnout, naopak, i poté, co shodíte pár kilo navíc, oblečení bude skvělé sedět, díky pružnému pásu.

Značka pamatuje i na nepříznivou dobu a proto ceny jsou bezkonkurenční.  Kousky, které by v normální době byly za trojnásobek, dnes pořídíte za doslova pár korun.

Vzhledem k tomu, že každý kus je pečlivě navrhován, včetně výběru materiálu, nemusíte pochybovat o kvalitě, na tu je kladen velký důraz.

Pořízením oblečení značky LW street wear jste originální, získáte praktické a zároveň moderní oblečení a to vše za přijatelnou cenu.

Právě probíhají přípravy na letní sezónu a tak se určitě můžete těšit na nové kolekce.


Móda v době pandemie

admin 1.4.2021 9:00 

Vlivem koronaviru se mění naše zvyky a životní styl. Mnoho z nás pracuje z domova, na tak zvaný home office a po probuzení neřešíme, jak vypadáme, oblékneme si pohodlné tepláky a usedáme k počítači. My ženy se s těmito změnami vyrovnáváme těžko. Nakupování oblečení, kosmetiky a obuvi nás baví, jsme prostě takové. Upustili jsme od klasického nakupování v obchodních centrech a přesunuli jsme se na eshopy. Mnoho známých eshopů s módou, ve snaze přečkat nepříznivé období, prodávají za opravdu nízké ceny. Největší internetový obchod Zalando nabízí velký sortiment a za velice příznivé ceny. I české internetové obchody se předhánějí v nabídce a ceně. Jak dlouho tento stav potrvá nevíme, nicméně se nabízí možnost nakoupit teď a připravit se tak na dobu, kdy se vše vrátí do normálu a my začneme normálně fungovat.

Nepřihlášený